» » Що «наловив» рибоохоронний патруль?


Що «наловив» рибоохоронний патруль?

19-05-2018, 10:47
Переглядів 301
Що «наловив» рибоохоронний патруль?
Під час нерестової заборони інспектори рибоохоронного патруля продовжують сумлінно працювати та викривати порушення. Особлива увага звертається на дотримання порядку на водоймах, насамперед для того, щоб зберегти рибні запаси під час їх відтворення.

Всього з початку травня виявлено 123 порушення правил рибальства. Під час проведення рибоохоронних заходів було вилучено 175 заборонених знарядь лову.

Так, 14 травня у місті Житомирі оперативною групою у одному з магазинів продажу рибальських снастей виявлено порушення: продаж заборонених знарядь лову - ятерів. Був складений адміністративний протокол за частиною 1 статті 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хочемо наголосити - якщо заборонені знаряддя не продавали б, то браконьєрам було б вдвічі важче незаконним способом ловити рибу. Тому, це дуже важливий етап у нашій роботі – виявити та зуміти вилучити заборонені знаряддя лову. В основному їх продають з-під прилавку і тільки через «своїх» людей. Через це дуже важко боротися з даними порушниками закону. Житомирський рибоохоронний патруль просить небайдужих громадян допомогти притягнути до адміністративної відповідальності продавців, які сприяють розквіту та поширенню браконьєрства!

Під час нересту Житомирський рибоохоронний патруль проводить рибоохоронні заходи не тільки на водоймах, але й на ринках області.

Так, за останній тиждень виявлено 4 порушення продажу риби. Торгівля здійснювалась без товарної накладної та сертифікату якості. У правопорушників вилучено рибу у кількості 16 кг та стосовно них складено адміністративні протоколи за порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів.

Житомирським рибоохоронним патрулем за травень виявлено 23 грубих порушення правил рибальства. Збитки завдані рибному господарству області склали майже 18 000 грн.

Для прикладу, під час проведення рибоохоронної роботи 17 травня о шостій годині ранку на річці Кам'янка біля села Рудня Калинівська Малинського р-ну виявлено громадянина, який з гумового човна ловив рибу сітками в кількості 6 штук та зловив рибу: лин – 7 екз., карась – 5екз., карась червоний - 1екз., щука - 1екз., краснопірка – 4екз. Сума завданих збитків склала 1870 грн. Стосовно правопорушника складений адміністративний протокол як за грубе порушення правил рибальства. Після рішення суду йому доведеться сплатити штраф у розмірі до 680 грн та компенсувати завдані державі збитки.

Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх небайдужих громадян, рибалок-любителів повідомляти про порушення Правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову на телефон «гарячої лінії»:

- (0412)24-57-81,
- 0674146074.


Що «наловив» рибоохоронний патруль?
Що «наловив» рибоохоронний патруль?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...