» » У чемпіонаті Житомирського району Лука розгромив Левків

У чемпіонаті Житомирського району Лука розгромив Левків

14-05-2018, 17:13
Переглядів 376
У 13-го травня відбулися матчі 3-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року. У Вищій лізі- три розгроми, одна несподіванка від «Квари» і запеклий двобій у Пісках. У Першій- половина поєдинків закінчилися з рахунком 3:2. Це означає, що рівень команд потроху вирівнюється.

Центрального матчу 3-го туру у Вищій лізі між ФК «Левковим» і ФК «Лука-Агро» чекали з нетерпінням усі прихильники футболу в Житомирському районі.

Всім було цікаво дізнатися: чи зможе минулорічний чемпіон дати бій «збірній області» з Луки? На превеликий жаль, справжня боротьба на полі тривала лише перших 15 хвилин матчу, а потім на полі домінували футболісти «Луки-Агро»: хет-трик Олега Ничипоренка, дубль Романа Гусака і гол Сергія Слюсара. 0:6- розгромна перемога луківських футболістів. А футболісти з Левкова повинні дякувати своєму голкіперу Олексію Дворніну, що матч не закінчився з ще більш непристойним рахунком…

З-поміж інших результатів у Вищій лізі, варто відзначити напрочуд легку «вікторію» команди «Танкіст» з Новогуйвинського над ФК «Довжик» з хокейним рахунком- 7:0 та першу перемогу кам’янської “Квари» у Чемпіонаті, які обіграли з різницею у два м’ячі міцну команду «Дангард» з Тетерівки- 2:0.

3. «Екстрім» 10-4 6

У групі «А» Першої ліги синхронні перемоги здобули лідери групи: «Форестер» з Іванівки легко обіграв клітчинський «Хімік» з рахунком 4:0, а березівський «Лісник», вигравши перший тайм з рахунком 4:0, ледь не втратив перемогу у матчі з «Активом» зі Слободи-Сільця- 4:3.

3. «Кодня» 7-7 4

У групі «Б» у лідери вирвався ФК «Троянів», здолавши ФК «Сінгурі» — 3:0. До речі, команда з Троянова - єдина, яка ще жодного разу не пропускала голів у цьогорічному Чемпіонаті району!

3. «Зоря» 9-6 6

Матчі 3-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу відбудуться 20 травня 2018 року. Запрошуємо всіх вболівальників приходити на стадіони та підтримувати свої улюблені команди!