» » Виявлено проблемні автомобілі


Виявлено проблемні автомобілі

13-05-2018, 10:33
Переглядів 297
Виявлено проблемні автомобілі
Одразу двом мешканцям Житомирської області - жителям Радомишля та Житомира - не пощастило 3 травня. У одного авто виявилося у розшуку, у іншого - з перевареним номером кузова.

Мета сервісних центрів МВС - швидко та якісно надати клієнтам послуги. А для того, щоб після візиту до держустанови людина була певна, що документи оформлені правильно, і транспортний засіб - у порядку, адміністратори сервісних центрів разом зі співробітниками Експертної служби перевіряють матеріали по всім базам. Проте, на жаль, іноді саме під час таких перевірок виявляється, що здійснити перереєстрацію неможливо через проблеми з транспортними засобами.
З такою проблемою у четвер, 3 травня, зіткнулися одразу двоє мешканців області.

У Житомирі до територіального сервісного центру МВС № 1841 звернувся чоловік з наміром перереєструвати автомобіль марки Daewoo Lanos. Однак під час експертного огляду було встановлено, що номер кузова вварено кустарним способом.

Халепа іншого характеру трапилася з мешканцем Радомишля у сервісному центрі МВС № 1845, де той хотів по дорученню перереєструвати ВАЗ 21154, власником якого є киянин. Отримавши відповідь на запит від колег зі столиці адміністратори ТСЦ виявили, що вказаний транспортний засіб знаходиться в розшуку по ДТП.

РСЦ області
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...