» » Житомирська місцева прокуратура повідомила про адмінпорушення та хуліганство


Житомирська місцева прокуратура повідомила про адмінпорушення та хуліганство

1-05-2018, 18:25
Переглядів 486
Житомирська місцева прокуратура повідомила про адмінпорушення та хуліганство
За участю місцевої прокуратури Житомирським районним судом розглянуто протокол про вчинення Вертокиївським сільським головою Житомирського району адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Так, будучи суб`єктом відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, сільський голова, без поважних причин, несвоєчасно подала декларацію особи, яка уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, чим порушила вимоги ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції".

Постановою районного суду посадову особу визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

х х х х х

Набрав чинності вирок Житомирського районного суду щодо жителя с. Скоморохи, який, будучи напідпитку, діючи з хуліганських спонукань, 21.09.2017 близько 11 години в приміщенні місцевого магазину дістав з пакету учбову ракету типу С-5М та пригрозив продавцю підірвати торговельний заклад.

Продавець магазину не розгубилася - виштовхала зловмисника на вулицю, де останній продовжував погрози, та викликала наряд поліції.

Працівниками поліції правопорушника доставлено до райвідділу, учбову ракету вилучено.

Свій вчинок доставлений пояснив образою на продавчиню за те, що остання не надала йому безкоштовно пляшку горілки.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство).

Суд, врахувавши особисті дані обвинуваченого (раніше несудимий, інвалід III групи) призначив йому покарання у вигляді 1 року 6 місяців обмеження волі із встановленням випробувального терміну.

Житомирська місцева прокуратура
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...