» » Визначено кращих держслужбовців


Визначено кращих держслужбовців

30-04-2018, 06:03
Переглядів 344
Визначено кращих держслужбовців
13 квітня у Житомирській районній держадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", в якому брали участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця; ситуаційного завдання щодо складання ділового документу; практичного завдання щодо володіння персональним комп'ютером.

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Переможцем у номінації "Кращий керівник" визнано Галечеву Надію Сергіївну - начальника відділу надання державної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

У номінації "Кращий спеціаліст" перемогу здобула Мельник Катерина Вікторівна - головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації.
Щиро вітаємо переможців та учасників I туру "Кращий державний службовець" і бажаємо подальших успіхів у піднесенні авторитету державної служби. А переможцям районного відбору бажаємо перемоги в наступних етапах конкурсу.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...