» » Житомирський рибоохоронний патруль охороняє водойми під час нересту риби


Житомирський рибоохоронний патруль охороняє водойми під час нересту риби

17-04-2018, 18:04
Переглядів 286
Житомирський рибоохоронний патруль охороняє водойми під час нересту риби
Нерест риби – це тяжка пора для рибоохоронного патруля. Адже саме в цей період браконьєри активізуються і намагаються нажитися усіма можливими забороненими способами.

З моменту нересту риби, а саме з 1 квітня, рибоохоронні патрульні вже виявили 94 порушення правил рибальства, з них третю частину склали грубі порушення.

Так, 8 квітня, близько 23 години на телефон «гарячої лінії» надійшло повідомлення про те, що в районі с. Старий Бобрик Хорошівського району, на Іршанському водосховищі здійснюється незаконний вилов риби. На місце події виїхала оперативна група рибоохоронного патруля. Було затримано трьох громадян, які виявилися грубими порушниками правил рибальства. Інспекторами вилучено 3 сітки та 11 кг незаконно добутої риби. Збитки, завдані рибному господарству області склали 21 352 грн. Справи направлені до суду, де правопорушникам доведеться сплатити штраф до 680 грн та компенсувати завдані збитки.

Також, при відпрацюванні зазначеного водосховища інспекторами виявлено та вилучено ще 8 безхазяйних сіток. Про це було складено відповідний акт.

Всього за 15 днів нересту інспекторами вилучено з водойм області 157 заборонених знарядь лову. Стосовно правопорушників нараховано збитків, завданих рибному господарству області на суму близько 50 000 грн.

На цих вихідних трапилась і неприємна подія. Так, в ніч з 14 на 15 квітня під час патрулювання на р. Тетерів, що біля Бердичівського мосту, інспекторами у тепловізор було помічено двох громадян, які ловили рибу двома сітками. При затриманні та встановленні обставин події, дані особи почали чинити опір. Для їх затримання рибоохоронним патрульним довелося викликати два наряди поліції. Вже у відділу поліції їх особи було встановлено та складені стосовно них адміністративні протоколи, як за грубе порушення Правил любительського та спортивного рибальства.

Увага!!!

Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх небайдужих громадян обов’язково повідомляти про виявлені порушення на водоймах та ринках області на телефон «гарячої лінії»:


(0412)24-57-81, або 0674146074.


Житомирський рибоохоронний патруль охороняє водойми під час нересту риби
Житомирський рибоохоронний патруль охороняє водойми під час нересту риби
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...