» » За останній рік з України виїхало 66 000 медиків


За останній рік з України виїхало 66 000 медиків

6-04-2018, 06:14
Переглядів 382
За останній рік з України виїхало 66 000 медиків

Українській "медреформі" дуже зраділи за кордоном: Польща почала переманювати українських лікарів до себе. Польща, після зроблених помилок під час проведення своєї медичної реформи, за дуже короткий час втратила чималу кількість своіх лікарів - найбільш досвідчені та кваліфіковані з них виїхали до Західної Європи, США, країн Близького Сходу.

Тому поляки чудово розуміють, що очікує на Україну після прийняття "медреформи" - лікарні будуть закриватися, а українські лікарі масово виїжджатимуть за кордон, де на них вже чекають.

І поляки вирішили реагувати швидко, запропонувавши українським лікарям спрощені умови працевлаштування, щоб не втратити унікальну можливість вирішити свою проблему гострого дефіциту кадрів за рахунок хороших фахівців з України.

Так, польський уряд вустами речника МОЗ Мілени Кружевської нещодавно оголосив про готовність їхньої країни спростити для українських лікарів умови працевлаштування. Буде відмінено обов'язкове в таких випадках підтвердження медичного диплому. Приїжджай - та працюй.

За останній рік з України виїхало 66 000 медиків. Тепер виїде ще більше. Через цей шлях пройшли чимало країн Східної Європи, які починали робити реформи не подбавши про людський потенціал і дуже скоро опинилися перед фактом, що лікувати громадян стало нікому.

Але, на їхнє щастя, поряд є Україна, яка вперто наступила на ті ж самі граблі, і тепер свій дефіцит лікарів вони поповнять за наш рахунок. За чий рахунок потім поповнимо дефіцит лікарів ми? Запросимо шаманів з Папуа - Нової Гвінеї?

Ольга Богомолець
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...