» » ФК "Довжик": Стабільність — ознака класу!


ФК "Довжик": Стабільність — ознака класу!

31-03-2018, 13:47
Переглядів 418
ФК "Довжик": Стабільність — ознака класу!
Лічені дні залишилися до початку нового футбольного сезону в Житомирському районі. Як команди готувалися до нього, які зміни сталися, які плани на сезон?

Щоб вияснити це, ми започатковуємо серію передсезонних бліц-інтерв’ю з Президентами, представниками, ідейними натхненниками футбольних клубів нашого району. І перша наша розмова відбулася із засновником та ідейним натхненником ФК «Довжик», доволі харизматичною особистістю, заступником голови Житомирської районної федерації футболу Василем Борисовичем Городнюком.

ФК "Довжик": Стабільність — ознака класу!


Довідка. Городнюк Василь Борисович народився 14 січня 1983 року в селі Довжик Житомирського району. Закінчив школу №15 в місті Житомирі. Навчався у Житомирському національному агроекологічному університеті. За фахом – агроном-дослідник. Тривалий період жив і працював у Шотландії. У 2010 році повернувся до Довжика, де наступного року створив футбольну команду з однойменною назвою. Футбольний клуб «Довжик» є постійним учасником Чемпіонату, Першості та Кубку Житомирського району з футболу.
У 2017 році обраний заступником голови Житомирської районної федерації футболу. З березня 2018 року займає посаду начальника відділу будівництва, архітектури, ЖКГ, благоустрою та інфраструктури новоствореної Оліївської ОТГ.
— Василю Борисовичу, розкажіть, будь-ласка, як Ваша команда провела міжсезоння?


— У цьому році, взимку, щоб краще підготуватися до сезону, наша команда брала участь у Першості м. Житомира з футзалу в Другій лізі, де тільки за різницею забитих і пропущених м’ячів не вийшли до плей-офф. Також, раз на тиждень проводили регулярні тренування в спорткомплексі «Динамо».

— Які зміни відбулися в складі команди? Хто з гравців покинув клуб, кого було запрошено в команду?

— Важко повірити, але під час міжсезоння жодної зміни у складі нашої команди не відбулося. Вважаю, що в 2017 році нам вдалося створити справжній монолітний і дружній колектив. Завжди був прихильником гасла, що стабільність – ознака класу!

— У складі ФК «Довжик» переважають молоді гравці чи більш досвідчені?

— Склад нашого клубу в цьому сезону — це сукупність досвіду і молоді. І як показує час — таке співвідношення є цілковито правильним для побудови міцної команди.

— Назвіть декілька провідних гравців Вашої команди?


— Данюк Олександр, який є і гравцем, і представником команди, Мухін Володимир- він же й капітан клубу. Це з досвідчених гравців. З молоді: Гаврилюк Любомир, Зарицький Вадим, Приймак Максим. З кожним роком прогресують і «легіонери» з Іванівки: Андрій Городнюк і Олександр Кириченко.

— На якому стадіоні ФК «Довжик» буде проводити домашні ігри у сезоні 2018 року?

— На превеликий жаль, у самому Довжику футбольного поля, поки що, немає. Але, я, як депутат Оліївської ОТГ, та й взагалі, людина, яка небайдужа до розвитку спорту в нашій країні, зроблю все для того, щоб в такому гарному, мальовничому приміському селі, яким є Довжик, обов’язково був свій футбольний стадіон. А поки, в цьому році плануємо грати домашні матчі Чемпіонату і Кубку Житомирського району в Оліївці.

— Які ставите завдання перед командою на цей сезон?

— В Чемпіонаті- потрапити в трійку кращих команд району. Звичайно, це буде дуже важко зробити, але, недарма нашу команду називають «грозою авторитетів»!

— Кому Ви б хотіли подякувати за підтримку команди?

— В першу чергу, це заступнику сільського голови Оліївської ОТГ Петруку В.М., директору компанії «Аскона- Південь»(торгова марrа Anserglob) Марченку П.В., директору компанії «Рудь» Рудю П.В., директору ТОВ «Грантех» Мислінському М.З. Маємо велику надію на підтримку з боку керівництва новоствореної Оліївської ОТГ на чолі з її головою Скоком М.І.

— І наостанок, Ваші побажання поціновувачам футболу в Житомирській області?


— Приходьте на стадіони, підтримуйте, вболівайте за свої команди! Ваша підтримка є дуже важливою для нас!

Зорян Гайовик
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...