» » Віктор Развадовський передав місцевим радам 115 БФП "PANTUM"


Віктор Развадовський передав місцевим радам 115 БФП "PANTUM"

28-03-2018, 07:56
Переглядів 979
Віктор Развадовський передав місцевим радам 115 БФП "PANTUM"
Для полегшення отримання людьми документів в ОМС, Для полегшення отримання людьми документів в ОМС, Віктор Развадовський передав їм 115 БФП "PANTUM"


Потреба людей Житомирщини у чисельних довідках, копіях документів, які видаються чи завіряються органами місцевого самоврядування (ОМС), внаслідок обмежених, а нерідко і відсутніх технічних можливостей для цього у працівників сільських, селищних рад та старостинських округів - те, про що пожалілися своєму народному депутату України виборці 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу.

Задля вирішення піднятого проблемного питання, Віктор Развадовський передав для усіх, без винятку, місцевих рад і старостинських округів свого виборчого округу 115 багатофункціональних пристроїв (БФП) "PANTUM" (принтер, сканер і ксерокс (копіювання)), придбаних за позабюджетні кошти.

35 одиниць такої важливої оргтехніки дісталися виконавчим комітетам ОМС базового рівня у Житомирському районі. У тому числі кожному виконувачу обов'язків старости в уже утворених Глибочицькій, Оліївській, Станишівській та Тетерівській об'єднаних територіальних громадах.

- У нас із таким технічним забезпеченням, на жаль, теж проблемно. Допомога нашого народного депутата України виявилася дуже доречною, наче бальзам на душу. Тож, користуючись нагодою, висловлюю щирі слова вдячності від усієї громади Віктору Йосиповичу Развадовському: і за багатофункціональний пристрій, і за майже 100 тисяч гривень, виділених минулого року на ремонт покрівлі будівлі нашої сільської ради, - прокоментував отримання подарунка Озерянківський сільський голова Леонід Мовчан.

До слова, це не перша подібна практична допомога народного обранця органам місцевого самоврядування: раніше, для підтримки ними у належному естетичному та санітарному стані своїх населених пунктів, усі вони отримали від Віктора Развадовського бензопили та мотокосарки фірми "STIHL".

Григорій ПОДОРОЖНИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...