» » Втікаючи, браконьєри стрибнули у холодну воду


Втікаючи, браконьєри стрибнули у холодну воду

26-03-2018, 16:39
Переглядів 215
Втікаючи, браконьєри стрибнули у холодну воду
Минулого тижня рибоохоронні патрульні проводили рейди по всій території області. У результаті проведених рибоохоронних заходів виявлено 23 порушення правил рибальства, з них 8 грубих порушень, де ловили рибу за допомогою заборонених знарядь лову. Всього зафіксовано збитків, завданих державі на суму 510 грн.

Не встигли окремі водойми звільнитись від криги, як там уже з`явились браконьєри. Так, у неділю, 25 березня, на р. Тетерів, в районі с. Харитонівка Коростишівського району оперативною групою було виявлено та затримано одразу п’ятьох грубих порушників правил рибальства. Усі ловили рибу за допомогою заборонених знарядь лову – «павук». Складені адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушників за рішенням суду чекає штраф у розмірі до 680 грн.

Також, цього тижня були і прикрі моменти. Так, в ніч на 24 березня, браконьєри на р. Тетерів, поблизу с. Дениші Житомирського району здійснювали незаконний вилов риби. Нажаль, при затриманні правопорушники, вистрибнувши з човна у холодну воду та перебравшись на інший берег річки, втекли з місця події. На місці пригоди знайдено 4 рибальських сітки та дерев’яний човен. Дане майно патрульними вилучене як безхазяйне, та складений про це відповідний акт виявлення безхазяйного майна.

Крім того, при відпрацюванні ринків у адміністративних районах області та у м. Житомирі виявлено 3 факта порушень порядку придбання, збуту водних біоресурсів. У правопорушників вилучено 19 кг риби.

На крихкому льоді продовжують ризикувати своїм життям рибалки-любителі, стосовно яких рибоохоронним патрулем складено 7 адміністративних протоколів за перевищення кількості жерлиць та накладено штрафів на суму 357 грн.

Житомирський рибоохоронний патруль нагадує усім громадянам про те, що наближається нерест.

Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалкам – любителям у нерестовий період дозволено лише любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства, проведення підводного полювання.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян не залишатись осторонь при виявленні порушень природоохоронного законодавства та повідомляти на телефон «гарячої лінії»:

(0412)24-57-81, 0674146074.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...