» » Де будуть опорні школи у Житомирському районі


Де будуть опорні школи у Житомирському районі

26-03-2018, 14:02
Переглядів 430
Де будуть опорні школи у Житомирському районі
26 березня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду. Участь у засіданні взяли керівники та працівники структурних підрозділів РДА, керівники установ, служб та організацій району.

На апаратній нараді розглянуто ряд актуальних питань соціально-економічного розвитку Житомирського району.

Першим було розглянуто питання щодо діяльності робочої групи з питань легалізації найманих працівників та результати відповідних перевірок. З даного питання виступила начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк. Серед іншого було зазначено, що у березні відбувся один виїзд районної групи з даного питання замість трьох запланованих, обстежено 12 підприємств на території району, однак робота групи дедалі все менш результативна. Передусім через незлагодженість роботи усіх її учасників, зокрема відсутність представників ДФС та інспекції праці.

Далі з інформацією щодо реалізації у районі державної програми «Доступні ліки» виступив головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко. За словами голови РДА, дане питання перебуває на безпосередньому контролі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Як повідомив, Г. Горбенко, на сьогодні до реалізації програми у районі залучено 37 закладів 7 аптечних установ. Загалом на рік на район для реалізації програми виділено понад 1,6 млн. грн., я яких вже використано близько 12%. При цьому вже виписано 6478 рецептів, з яких отоварено 4826. Голова РДА дав доручення опрацювати варіанти налагодження роботи аптечних пунктів у населених пунктах району де їх наразі немає. Зокрема, найближчим часом буде відкрито аптечний кіоск у Василівці у приміщенні місцевої амбулаторії. Про це є відповідна домовленість з сільським головою, який пообіцяв виділити з місцевого бюджету 10 тис. грн. для поповнення обігових коштів КУ «Центральна районна аптека №118», філія якої працюватиме у даному селі.

Поговорили на нараді й про створення опорних шкіл, проведення ремонтних робіт у Коднянській ЗОШ, та виконання припису Житомирського РВ УДСНС у Житомирській області по ДНЗ «Журавлик» с. Вереси. З даних питань було заслухано інформацію начальника районного відділу освіти Світлани Давиденко, яка повідомила, що наразі найоптимальнішим є створення опорних шкіл на базі Сінгурівської та Левківської ЗОШ. У свою чергу у Коднянській школі подовжуються роботи з організації роботи їдальні. Проблемним залишається й облаштування у даному навчальному закладі каналізації. Тим часом у Вересах вже виконано практично всі вимоги припису щодо протипожежного захисту, залишилися лише незначні питання – облаштування люку та спеціальна протипожежна обробка дерев’яних конструкцій.

Поцікавився голова РДА й станом справ у Високопічській ЗОШ №1. За словами С.Давиденко, моніторинг ситуації у навчальному закладі триватиме до 1 квітня. Наразі ситуація нормалізувалася й стороннього втручання не потребує. Водночас, письмових звернень стосовно включення представників обласного управління освіти і науки та депутатів обласної ради до складу відповідної робочої групи до райдержадміністрації не надходило.

Обговорили на нараді й питання щодо скарг окремих жителів с. Болярка Василівської сільської ради щодо продовження випалювання поблизу даного населеного пункту деревного вугілля. Проблема полягає у тому, що зі слів дільничного інспектора протиправна діяльність припинена, порушено відповідну кримінальну справу, а на бочки та сировину накладено арешт. Тому голова РДА дав доручення підготувати листа начальнику районного відділення поліції щодо перевірки цих фактів та належного реагування.

На завершення наради Сергій Микитюк довід до відома її учасників інформацію про нараду з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком щодо реорганізації первинної ланки медицини та його відвідування Вересівської медамбулаторії.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...