» » Команди з Житомирського району підкорюють область!

Команди з Житомирського району підкорюють область!

25-03-2018, 08:07
Переглядів 342
24 березня, на стадіоні «Спартак» (м.Житомир), відбулися фінальні матчі обласного зимового турніру з футболу «Сніжинка-2018». Приємно відзначити, що аж дві футбольні команди з Житомирського району потрапили на п’єдестал таких представницьких змагань: команда «Екстрім» з села Іванівки завоювала бронзові медалі, а ФК «Танкіст» з смт.Новогуйвинського вдруге поспіль став переможцем турніру!

В матчі за третє місце зійшлися ФК «Юність» (с.Волиця Андрушівського району) і ФК «Екстрім». Перший тайм завершився безгольовою нічиєю, а в другому таймі голи гравців «Екстріма» Ясинського Ярослава і Шевченка Антона (з пенальті) принесли заслужену перемогу молодому, але амбіційному, колективу з Іванівки, який вперше беручи участь в обласних змаганнях, зумів відразу завоювати призове місце! Вітаємо з цим успіхом команду «Екстрім» (Президент команди — Мурга О.Л., представник — Кузнєцов О.М.) і бажаємо й надалі показувати такий же майстерний стиль гри і досягати нових успіхів на футбольних змаганнях!

Фінальна ж гра турніру стала «віддзеркаленням» минулорічного фіналу: грали ті ж самі команди — ФК «Технічний ліцей» (с. Сали Черняхівського району) і ФК «Танкіст» та ще й матч завершився з таким же самим рахунком, як і рік назад — 3:0 на користь команди з Новогуйвинського. Хоча, початок гри складався зовсім не на користь «Танкіста» і реалізуй гравці з Черняхівщини бодай один зі своїх моментів, то невідомо, як би закінчився фінал… Але, клас є клас. Як кажуть футбольні житомирські знавці: «Грають дві команди, а забиває Гусак!» В середині другого тайму Роман реалізував вихід сам-на-сам з воротарем «ліцеїстів». Після цього черняхівчани пропустили ще один м’яч – дальній удар гравця ФК «Танкіст» Слюсара з рикошетом. А «добив» спантеличених «ліцеїстів» ще один гол Слюсара під занавіс матчу! 3:0 - впевнена за рахунком, але, ніяк не по грі, перемога ФК «Танкіст», який вдруге поспіль перемагає в турнірі! Вітаємо всіх гравців, тренерів, керівників і вболівальників футбольного клубу з смт. Новогуйвинського з перемогою і бажаємо їм гарно підготуватися до районних змагань!