» » У “Ластівці” не лише виховують, а й доліковують


У “Ластівці” не лише виховують, а й доліковують

18-03-2018, 04:59
Переглядів 935
У “Ластівці”  не лише виховують, а й доліковують
Таким медичним обладнанням похвалитися може не кожен дошкільний заклад. У Садківській же "Ластівці" поруч із обов'язковими, найнеобхіднішими медичними засобами красується й таке обладнання, як тубус-кварс та небулайзер.

Анастасія Галицька, старша медсестра садочку, не приховуючи радості, розповідає:

-Після захворювань на ГРВІ та грип, та інші лор-інфекції, наші вихованці після основного лікування мають можливість доліковуватися в садочку. За направленням педіатра ми проводимо фізіотерапевтичні процедури для діток. Досить ефективним є лікування нежиті завдяки застосуванню небулайзера. Так зване ультразвукове пристосування, за допомогою якого проводяться інгаляції. Лікування нежиті за його допомогою не порівняти із застосуванням пігулок, які проходять досить довгий шлях по всьому організму, перш ніж дістануться до постраждалого органа. Крім цього, подібні лікарські засоби, на відміну від нашого інгалятора, залишають вельми несприятливий слід у вигляді численних побічних наслідків для маленького організму дитини.

Горді ми і тим, що маємо у своєму медичному арсеналі і тубус-кварц. Процедура із його застосуванням знайома з дитинства майже кожному, проте вона не применшує своєї ефективності в лікуванні хвороб носоглотки.

Разом із тим медсестра додає, що в садочку є автономне опалення - а це дозволяє контролювати температуру повітря в приміщенні відповідно санітарних вимог. У кожній групі знаходяться кімнатні термометри, і як тільки-но позначка зміщується в бік збільшення, або зменшення норми - відразу проводяться дії щодо регулювання середовища.

Тож, не дивлячись на тріскучі морози та "розгул" вірусів за вікном, у "Ластівці" постійно весело та гамірно. Бо тут не лише виховують, а й доліковують.

У “Ластівці”  не лише виховують, а й доліковують
У “Ластівці”  не лише виховують, а й доліковують
У “Ластівці”  не лише виховують, а й доліковують

Альона Денисюк
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...