» » Житомирська районна федерація футболу підписала з РДА договір


Житомирська районна федерація футболу підписала з РДА договір

11-03-2018, 08:16
Переглядів 852
Житомирська районна федерація футболу підписала з РДА договір

5 березня у Житомирській районній державній адміністрації Голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка та Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації Інна Мирна підписали «Договір про надання повноважень щодо розвитку футболу на території Житомирського району Житомирською районною федерацією футболу».

Згідно з підписаним документом, Сектор у справах сім’ ї, молоді та спорту ЖРДА надає ЖРФФ повноваження щодо розвитку футболу на території Житомирського району Житомирської області, виключне право представляти даний вид спорту на відповідних спортивних змаганнях, а також виключне право на організацію та проведення офіційних змагань місцевого рівня.

Житомирська районна федерація футболу, в свою чергу, забезпечує розвиток футболу на території Житомирського району, сприяє розвитку інфраструктури спорту, його матеріально-технічної бази, підготовці та підвищенню кваліфікації тренерів і суддів тощо.

«Однією з найголовніших завдань Житомирської районної федерації футболу є популяризація здорового способу життя та заохочення людей до занять спортом. Це один із наших пріоритетів. Сподіваюсь, що підписання цього Договору дасть серйозний поштовх новій історії розвитку спортивної інфраструктури в нашому районі», – прокоментував підписання документу Голова ЖРФФ Володимир Решотка.

«Спорт — одна з панацей для здорового суспільства, – заявила Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації Інна Мирна. – Підписання цього Договору — це одна з найважливіших програм району, спрямованих на збереження здоров’я нації. Ця ініціатива має дати поштовх для розвитку спорту в Житомирському районі та допоможе в майбутньому нашим командам досягти нових вершин. Цього ми всі дуже чекаємо».

По закінченні офіційної частини Голова ЖРФФ Володимир Решотка, разом з виконавчим директором ЖРФФ Ігорем Козерацьким, привітали Завідувача Сектору Інну Мирну та її провідного спеціаліста Ірину Менську з наступаючим Міжнародним жіночим днем і побажали їм здоров’я, жіночого щастя, успіхів і натхнення в їх нелегкій праці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...