» » Як отримати компенсації аграріям Житомирського району


Як отримати компенсації аграріям Житомирського району

6-03-2018, 13:55
Переглядів 326
Як отримати компенсації аграріям Житомирського району
Шановні аграрі] Житомирського району!

Повідомляємо Вас про те, що 7 лютого 2018 року за № 86 Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку використання коштів державного бюджету для часткової компенсації вартості придбаної товаровиробниками с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Детальна інформація з цього приводу передбачена саме зазначеною Постановою, а з поміж іншого рекомендуємо врахувати, наступне.

Така компенсація передбачається наступних обсягах, а саме:

компенсації 20% вартості придбаної техніки та обладнання без врахування ПДВ на безповоротній основі якщо така техніка і обладнання було придбано у грудні 2017 року;

компенсації 25 % на щойно зазначених умовах відшкодовуватиметься товаровиробникам якщо техніка та обладнання було придбано з 1.01.2018 року.

Цією ж Постановою від 7.02.2018 року за № 104 передбачено внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Відповідно до цієї ж Постанови КМУ за № 106 від 7.02.2018 року затверджено Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Цим Порядком передбачені умови отримання відповідних сум державної підтримки за наступними напрямками:

- часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції;

- фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

- здешевлення кредитів.

Цією Постановою КМУ від 7.02.2018 року за № 107 затверджено «Порядок використання коштів державного бюджету для підтримки галузі тваринництва».

Державні кошти відповідно цього Порядку будуть спрямовані:

- для часткової компенсації відсоткової ставки за банківськими кредитами, які залучені для покриття витрат пов’язаних із веденням діяльності у наступних галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура.

- для часткової компенсації вартості будівництва та вартості реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки с/г продукції;

- для виплат бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ;

- для часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного і молочно м’ясного напрямків, свинок та кнурів і т.д.

Рекомендуємо кожному хто має бажання поліпшити ефективність ведення аграрної діяльності та збільшити обсяги виробництва с/г продукції у 2018 році ознайомитися із вищеназваними умовами фінансової підтримки з державного бюджету.

Окрім цього, просимо Всіх без винятку аграріїв стежити за тим, яка фінансова підтримка виробництва с/г продукції у 2018 році може бути спрямована за рішенням 7 березня цього року депутатів Житомирської обласної ради та 14 березня цього року за рішенням депутатів Житомирської районної ради якими в попередні роки було затверджено дію відповідних Програм та їх заходів і відповідні при цьому обсяги фінансової підтримки, передбачаючи тим самим сприяння СПД АПК в нарощенні ними обсягів виробництва с/г продукції та поліпшення її якості.

Додаткова інформація або роз’яснення незрозумілих для Вас умов щодо використання у 2018 році коштів державного, обласного і районного бюджетів з цього приводу може бути з’ясована якщо Ви звернетесь за №-ми телефонів:

- 47-47-50 управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації;

- 42-46-97 управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації;


Кожен, хто виявить бажання скористатися умовами що передбачені Постановою КМУ від 7.02.2018р. мусить розуміти, що суми грошових (фінансових) допомог є обмеженими і така фінансова допомога на всіх бюджетних рівнях надаватиметься лише в межах фінансових призначень по кожному із передбачених напрямків допомоги.

До сьогодні, такі фінансові призначення невідомі. Однак, за будь-яких умов працівниками управління агропромислового розвитку аграрії району будуть проінформовані завдячуючи існуючим друкованим засобам інформації.

Начальник управління В.М.Оржехівський
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...