» » Як діяв рибний патруль у лютому


Як діяв рибний патруль у лютому

6-03-2018, 06:01
Переглядів 403
Як діяв рибний патруль у лютому
Житомирський рибоохоронний патруль щоденно проводить рибоохоронні заходи на водоймах та ринках області. Всього за лютий місяць їх було 66.

Результатом проведеної роботи стало викриття 164 правопорушень. Левову частину склали адміністративні протоколи стосовно рибалок-любителів за перевищення кількості жерлиць - всього 97. Інспекторами виписано штрафів на суму майже 6 тис. грн.

Також, за грубе порушення правил рибальства було затримано 24 правопорушника.

Наприклад, у місті Бердичеві на річці Гнилопять було виявлено трьох громадян, які ловили рибу за допомогою колючого знаряддя лову – «драча». Завдяки оперативності рибоохоронних патрульних, збитків вдалося уникнути.

Також, протягом місяця патрульними зафіксовано 5 випадків перевищення дозволеної добової норми вилову мотиля. Перевищували у 2-3 рази. Збитки, завдані державі склали 635 грн.

Нагадаємо, що за правилами любительського та спортивного рибальства дозволяється вилов водних безхребетних у кількості 100 грам на одну особу за добу. У разі перевищення норми вилову чи використання заборонених знарядь лову при цьому, розраховуються збитки згідно такс, які вказані у додатку цих привал. Тому, виходячи з вищевикладеного, за 1 кг мотиля (у правилах личинки хірономід) правопорушнику доведеться заплатити 510 грн.

Всього по вині грубих порушників правил рибальства збитки, завдані рибному господарству склали 2 260 грн.

Усі справи вже направлені до суду, де на порушників закону чекає штраф до 680 грн., компенсація завданих державі збитків і конфіскація заборонених знарядь лову.

У результаті проведених рибоохоронних заходів по ринках області, за незаконний продаж риби (без товарно-транспортної накладної та ветеринарного свідоцтва) складено 9 адміністративних протоколів та вилучено 100 кг риби.

За лютий рибоохоронний патруль вилучив 335 знарядь лову, з них 256 заборонених. Це в основному косинки та сітки, які після рішення суду будуть знищені.
Інформацію щодо виявлених порушень Правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову просимо повідомляти на телефон «гарячої» лінії рибоохоронного патруля:

стаціонарний - (0412)24-57-81, мобільний - 0674146074.
Як діяв рибний патруль у лютому
Як діяв рибний патруль у лютому

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...