» » Ескадрилья в Озерному знову стала бригадою


Ескадрилья в Озерному знову стала бригадою

12-02-2018, 07:24
Переглядів 427
Ескадрилья в Озерному знову стала бригадою
З 1 січня 2018 року одна зі старіших авіачастин Повітряних Сил - винищувальна авіаційна ескадрилья з дислокацією в селищі Озерне - переформована в бригаду тактичної авіації.

У рамках виконання Плану Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2030 року вже 1 січня 2018 року відбулося переформування однієї зі старіших авіаційних частин Повітряних Сил - винищувальної авіаційної ескадрильї, що дислокується в смт Озерне на Житомирщині. Вона стала бригадою тактичної авіації. Раніше частина вже мала такий статус, поки зрештою в процесі скорочення не була переформована в окрему авіаескадрилью.

Відповідно до організаційно-штатної структури бригади, у ній уже почали формуватися підрозділи забезпечення та охорони. Готується й матеріально-технічна база. Казарми й усі інші приміщення після скорочення бригади у минулі роки були законсервовані й охоронялися. Тому тут не сталося, як у деяких військових містечках, де колишні казарми зяють вибитими шибками, а зі стін стирчать труби від виламаних батарей опалення. Все ціле і вже готується до експлуатації.

В Командуванні Повітряних Сил зазначають, що протягом двох останніх років Повітряні Сили отримали понад 6 десятків відремонтованих та модернізованих літальних апаратів. Все це вимагає великих затрат з державного бюджету і чи витримає слабка економіка України її подальшу мілітаризацію - побачимо невдовзі.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...