» » Житомирським бізнесменам при владі: не все вимірюється грошима


Житомирським бізнесменам при владі: не все вимірюється грошима

11-02-2018, 07:26
Переглядів 278
Житомирським бізнесменам при владі: не все вимірюється грошима
Мешканці приміських сіл Житомирського району пропонують Житомирській міській раді порахувати, скільки коштів вони сплатили до бюджету обласного центру. Зокрема, мова йде про податки з проїзду, зарплат. Відповідну електронну петицію оприлюднили 29 січня.

"Міський мер (Сергій Сухомлин, авт.) хоче, щоб за дітей із сіл, які ходять в школу та садочки міста, сплачували кошти окремо в міський бюджет. Але у мене питання для пана мера м. Житомир: скільки працівники із приміських сіл Житомира, які щоденно їздять в місто на роботу, сплатили податків до бюджету міста із зарплати, скільки за них перерахували податків підприємці, скільки податків пішло із ціни квитка на проїзд з транспорту в місто та скільки в % відношенні ці люди дали доходу від прибутку з кожного підприємства. У селах зараз теж вчаться діти з міста. Може небагато, але тоді потрібно порахувати у % відношенні за всіх з двох сторін, включаючи сплату податків", - написала автор петиції.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.
До слова, у Житомирі 644 дітей, які не зареєстровані у місті, виховуються у дошкільних навчальних закладах, центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах. У загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 1 тис. 455 таких дітей.

У 2017 році заклади позашкільної освіти міста відвідувало 240 дітей не зареєстрованих у місті Житомир. З міського бюджету на їх навчання було спрямовано 1,5 млн. грн.

Минулого року на стаціонарному лікуванні у міських закладах охорони здоров'я перебувало понад шість тисяч іногородніх хворих, фактичні витрати на яких склали 16 537,7 тис. грн.

Враховуючи обмеженість бюджету міста Житомир та наявність дітей та учнів, які навчаються та виховуються у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах та тих, які перебувають на лікуванні, а проживають за межами міста, міський голова Сергій Сухомлин пропонує розглянути можливість відшкодування коштів на їх утримання.

При цьому пан голова не згадує, скільки земель з Житомирського району житомиряни отримали у приватну та виробничу власність? Скільки міська влада має сплатити сільрадам та районному бюджету за користування нашими дорогами, лісами, городами, водоймами? Скільки зусиль свого часу докладено нашими колгоспниками, щоб нагодувати обласний центр, щоб збудувати житло, об’єкти соцкультпобуту, виробничі потужності та забезпечити їх кадрами.
Нинішнім бізнесменам при житомирській владі варто зрозуміти, що далеко не все вимірюється грошима, особливо у наш складний час, коли країна перебуває у стані важких випробувань на єдність держави та суспільства.

Редакція газети “Сільське життя” закликає читачів вийти на сайт Житомирської міськради і проголосувати за дану петицію. А органам влади, депутатам, політичним силам та громадським організаціям Житомирського району напрацювати спільну позицію стосовно дискримінаційної ініціативи житомирського голови.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...