» » Чи знизили перевізники вартість проїзду?


Чи знизили перевізники вартість проїзду?

11-02-2018, 07:23
Переглядів 323
Чи знизили перевізники вартість проїзду?
Під тиском громадськості приватні перевізники все ж зменшують тарифи на проїзд у приміських маршрутках, які необґрунтовано підвищили з 1 січня 2018 року. Однак, підвищення ціни, пояснюють в облдержадміністрації, не уникнути. Проте, тепер воно вже фіксоване і має бути не більше 15% відносно тієї ціни, яка була у 2017 році.

"Житомир-Волиця" - цей маршрут проходить через Сінгури. Він був 8 грн., став 10 грн., а буде 9 грн. 20 коп. "Житомир-Кодня" - вартість становила 13 грн. 50 коп. до подорожчання, перевізник підняв до 19 грн., зараз вартість буде 15 грн. 50 коп.", - на прикладі показує начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.

На дотримання поставлених вимог, перевізників від ранку 1 лютого перевіряють працівники транспортного відділу.

"Житомир-Троянів" - 19 грн., а була ціна 23. Знизилось на 4,5 грн. На Бобрики на 7 грн. зменшилась ціна. До Кодні зараз 16 грн., а було 23", - говорять водії автобусів.

При купівлі квитка у касах автостанцій, або ж онлайн, пасажири ще переплачують. Однак, найближчим часом і ця проблема буде вирішена. Принаймні, так запевняють в обладміністрації.

"Чому з автостанції білет коштує дорожче, а у водія він уже має ту ціну, якою має бути. Тому, що є технічні моменти, тут же єдина система Bus.com.ua. Є певна процедура щодо подання відповідних таблиць вартості і введення відповідної інформації в автостанціях, тому тут технічні моменти, які протягом кількох днів будуть вирішені", - запевняє Роман Крисюк.

У разі, якщо пасажири будуть фіксувати порушення з боку перевізників щодо недотримання договірної вартості проїзду, Роман Крисюк радить: звертатись до управління транспорту Житомирської облдержадміністрації, або ж напряму писати у соцмережі йому та безпосередньо очільнику області Ігорю Гундичу, який запропонував перевізникам до 1 лютого знизити ціни на приміських маршрутах.

Як відомо, 15 січня люди з приміських сіл прийшли до губернатора, щоб припинити вакханалію з цінами на проїзд. 27 січня жителі 5 сіл Житомирського району перекрили трасу. На весну в Житомирі планують "транспортну революцію" - об'єднання міських і приміських маршруток.

Житомир.info
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...