» » “Реформа” освіти продовжується: ліквідовано батьківські комітети


“Реформа” освіти продовжується: ліквідовано батьківські комітети

11-02-2018, 07:19
Переглядів 309
“Реформа” освіти продовжується: ліквідовано батьківські комітети
Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує діяльність батьківських комітетів у школах.

Наказ був підписаний 21 грудня 2017 року. Згідно із підписаним міністром наказом, розпорядження від 2 червня 2004 року №440 "Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)" втрачає свою чинність.

Скасованим положенням про батьківський комітет визначалося, що він підкоряється й підзвітний загальношкільним батьківським зборам.

Термін повноважень комітету - один рік (або ротація складу комітету проводиться щорічно на третину).

До складу комітету мав входитити заступник керівника загальноосвітньої установи з виховної роботи, а рішення організації мали рекомендаційний характер.
Комітет мав допомагати школі удосконалювати умови освітнього процесу, захищати законні права та інтереси учнів, організовувати та проводити загальношкільні заходи.

"Передбачаю, що багато педагогів та батьків критикуватимуть Лілію Михайлівну за це рішення, але вона зробила важливий та сміливий крок у боротьбі з корупцією та порушеннями прав в закладах освіти.

Скасування діяльності батьківського комітету, а також зміни до порядку прийому дітей у 1 класи загальноосвітніх навчальних закладів ухвалені відповідно до нового закону "Про освіту".

Як і всі нинішні “реформи”, ця новація також була спущена зверху - без публічного обговорення з громадськістю. То ж відтепер батьків усунуто від життя шкільних закладів, а дітей позбавлено батьківського захисту від свавілля державної пропагандистської машини, що вирощує з учнів безмовних рабів - на замовлення олігархів при владі.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...