» » Телевізор вручено директору школи


Телевізор вручено директору школи

11-02-2018, 07:15
Переглядів 314
Телевізор вручено  директору школи
Щасливим володарем великого плазмового телевізора став директор Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василь Максимчук. Він взяв участь в розіграші призів від редакції газети "Сільське життя" під час передплатної кампанії наприкінці 2017 року. Головний редактор Валерій Івановський особисто вручив приз переможцю. Василь Тихонович не приховував своєї радості та не міг повірити у виграш.

Користуючись нагодою, директор розповів про наболіле. За 27 років праці в школі він задає одне і те ж риторичне питання: коли, нарешті, добудують нову школу?

- Щороку нас годують обіцянками, що незабаром добудується нова школа. Хто був у Кодні, той бачив ту гарну будівлю, яку ніяк не здадуть в експлуатацію. Близько 30 років тому було розпочато будівництво нової школи. Та чомусь і досі воно не завершене. Там залишилося доробити частково внутрішній ремонт, естетичне оформлення зовнішнього вигляду, облаштування класів меблями та апаратурою. За підрахунками, потрібно приблизно 25 мільйонів гривень. Зараз у нас навчається майже 200 учнів, працює 23 вчителя.

Нинішнє приміщення навчального закладу будувалося ще за радянських часів для інших цілей. Коли ж постала гостра потреба у переведенні дітей зі старої школи, то нам запропонували саме його. У 2002 році за два місяці, липень і серпень, ми своїми силами разом з працівниками школи пристосували приміщення для навчання дітей на 7 класів. Але тут не передбачено ні спортзали, ні актової зали, ні їдальні. Я взяв на себе зобов'язання зробити хоча б невелику їдальню. У будівлі школи з правої сторони від входу донедавна розміщувалася пошта. Проте відділення зв'язку переїхало в Будинок культури. Тепер ми хочемо цю площу використати для забезпечення дітей гарячим харчуванням. Наразі триває переобладнання звичайних кімнат у харчоблок. Фінансово допоміг приватний підприємець Олександр Баранюк-молодший, надавши 64 тисячі гривень. У цьому році сільська рада пообіцяла виділити 50 тисяч.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...