» » РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше


РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше

10-02-2018, 07:24
Переглядів 205
РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше
У Новограді-Волинському виявили підроблене посвідчення водія, а у Житомирі намагалися перереєструвати «переварений» автомобіль.

До територіального сервісного центру № 1845, який знаходиться у Радомишлі, у вівторок, 23 січня звернувся житель Малина з наміром замінити посвідчення водія, видане ще Радомишльським МРЕВ у 1988 році. Однак під час перевірки виявилося, що посвідчення з такими серією та номером не видавалося, а сам документ має явні ознаки підробки печатки та дати видачі. В результаті посвідчення вилучили, а інформацію передали до правоохоронних органів.

Тижнем раніше, 16 січня, з підробкою зіткнулися й у Житомирі. У територіальному сервісному центрі № 1841 житель Вінниччини намагався перереєструвати автомобіль SKODA OCTAVIA A5, однак під час огляду співробітники Експертної служби встановили, що панель з ідентифікаційним номером кузова вварена кустарним способом.

До речі, подібний випадок трапився на початку місяця, 11 січня, у територіальному сервісному центрі № 1845. Там завдяки уважності співробітників Експертної служби і сервісного центру вдалося виявити не лише підроблений номер кузова, а й встановити факт підробки свідоцтва про реєстрацію автомобіля OPEL OMEGA, який намагався перереєструвати мешканець Коростишівського району.

Щодо обох фактів повідомлено в поліцію, документи й «переварені» авто передали правоохоронцям. Загалом же протягом минулого року на території Житомирської області зафіксували 13 фактів підробки документів, 45 випадків підробки номерів агрегатів і виявили 14 транспортних засобів, які перебувають у розшуку.

Для того, аби вберегти себе від придбання авто з перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації транспортного засобу в присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором у електронній формі.

В алгоритмі перереєстрації транспортного засобу обов’язковим кроком є експертний огляд, мета якого – звірка ідентифікаційних номерів і перевірка реєстраційних документів. Такий огляд є безкоштовним.

Ще один варіант переконатися в «автентичності» вашого авто – експертне дослідження. Це платна послуга, яка надається на розсуд власника авто і рекомендується у випадках, якщо при огляді у експерта виникли сумніви в достовірності ідентифікаційних номерів.

Наголошуємо: аби не стати жертвами обману і бути абсолютно впевненими у надійності транспортного засобу – звертайтеся за послугами до сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області


Чотири причини замовити довідку про несудимість у сервісному центрі МВС

Минув усього рік, відколи сервісні центри МВС почали видавати довідки про відсутність судимостей, як ця послуга набула значної популярності.
Статистика говорить сама за себе: лише протягом січня 2018 року в Житомирській області довідку отримали 769 громадян, з них 368 – у Житомирі. Загалом у минулому році послугою скористалися майже 10 тисяч осіб.

РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше


Зазвичай довідку про несудимість замовляють для оформлення на роботу, виїзду за кордон, надання в органи соціального забезпечення тощо. Право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе особа набуває з моменту досягнення 14-річного віку.

4 причини замовити довідку саме у сервісному центрі МВС:


1. Вартість

У сервісному центрі МВС довідку про відсутність судимості замовляти вигідно, адже це – абсолютно безкоштовно.

2. Замовлення онлайн

Завдяки науково-технічному прогресу все більше послуг можна отримати не виходячи з дому, і ця послуга – не виняток, тож замовити довідку про несудимість можна буквально не встаючи з дивану!

Для цього слід зареєструватися за допомогою Електронного цифрового підпису та заповнити електронну форму. В результаті підготовки відомостей документ можна отримати особисто в обраному замовником сервісному центрі МВС або ж в електронному варіанті – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу.

3. Замовлення у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС


Одним із ключових принципів роботи сучасних сервісних центрів МВС є екстериторіальність, тобто можливість отримати послугу там, де зручно, не залежно від місця реєстрації. Тож, якщо доступу до мережі немає, замовити й отримати потрібний документ можна у найближчому сервісному центрі.

Під час особистого подання запиту потрібно лише заповнити заяву та надати адміністратору документ, що посвідчує особу.

4. Можливість подання запиту представником, а не особисто

У разі, якщо за довідкою звертається представник, необхідно надати документ, що посвідчує його особу, оригінал і копію нотаріально засвідченої довіреності, яким уповноважено представника отримати в сервісному центрі МВС довідку щодо несудимості, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області

РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше
РСЦ: як не стати власником «проблемного» автомобіля та інше
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...