» » Територіальний центр запрошує


Територіальний центр запрошує

9-02-2018, 07:14
Переглядів 292
Територіальний центр запрошує
Основними завданнями Територіального центру Житомирського району, який очолює О.Мельник, є надання якісних соціально-побутових послуг одиноким непрацездатним громадянам, пенсіонерам, особам що мають інвалідність та іншим соціально незахищеним верствам населення, які спрямовані на підтримання їхньої життєдіяльності та соціальної активності.

Працівники територіального центру проявляють велику турботу про своїх підопічних, розуміння їхніх потреб та надають посильну допомогу, часто, не рахуючись зі своїм власним часом, виконують ряд робіт.

До 2018 року при територіальному центрі функціонувало два структурних підрозділи:

- Відділення соціальної допомоги вдома (відвідування соціальними робітниками одиноких громадян за місцем проживання та надання їм різних видів соціальних послуг);

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги (надання гуманітарної допомоги громадянам похилого віку, особам що мають інвалідність, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям у вигляд речей б/в, продуктів харчування, засобів реабілітації).

2 січня 2018 року було організоване ще одне відділення – відділення денного перебування.

Відділення денного перебування територіального центру утворюється для надання соціальних послуг не менш як 30 громадян похилого віку, осіб що мають інвалідність (які досягли 18-річного віку), що частково втратили здатність до самообслуговування, на день.

Відділення денного перебування надає такі послуги:

-соціальна адаптація;

-денний догляд;

Послуга соціальна адаптація включає в себе участь в клубах за інтересами, клубах активного довголіття, університетах третього віку, допомогу в організації денної зайнятості та дозвілля.

Денний догляд включає організацію харчування, спостереження за станом здоров’я, сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля (читання книг, журналів, газет тощо, допомога у написанні й прочитанні листів, допомога під час занять рукоділлям).

Крім того відділення може надавати такі соціальні послуги:

- консультування;

- представництво інтересів;

- соціальна профілактика.

Станом на 7 лютого відділенням денного перебування було презентовано свою роботу в смт Новогуйвинське, де на теперішній час вже в нас є хор серед пенсіонерів, і щотижня ми спільно з працівниками бібліотеки та будинку культури проводимо репетиції.

З 23 січня відділенням денного перебування було організовано прийом населення лікарями-офтальмологами по всіх населених пунктах району, що є досить необхідним в наш час, адже дана послуга надається за місцем проживання.

Протягом лютого 2018 року заплановано презентацію відділення денного перебування в с.Садки 09 лютого та в смт Озерне 15 лютого.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у даних заходах.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...