» » У Житомирі планується переділ ринку транспортного сполучення


У Житомирі планується переділ ринку транспортного сполучення

5-02-2018, 09:39
Переглядів 340
У Житомирі планується переділ ринку транспортного сполучення
Влада Житомира разом з облдержадміністрацією планують навесні провести "транспортну революцію", об'єднавши міські та приміські автобусні маршрути. У чиїх кишенях опиняться тіньові доходи від цього - здогадатися неважко. Ось такі вони - результати чергового Майдану, організованого на американські гроші та в інтересах США.

Буде розроблена" єдина сітка" з виходом міських маршрутів в приміські. Ми разом з обласною адміністрацією проведемо єдиний конкурс на ці маршрути, змінимо повністю всю схему руху і скоротимо кількість транспорту. Голова ОДА у своєму інтерв'ю цю інформацію підтвердив. Плануємо це зробити, орієнтовно, в квітні, тому що до березня закінчується основна частина договорів по приміських маршрутах - сказав голова Житомирської міськради С.Сухомлин.

Він також не виключає, що перевізники можуть знову просити збільшити ціну на проїзд через подорожчання пального і знецінення гривні.

"Так, є така ймовірність, і перевізники будуть це робити, тому що я їх теж розумію: якщо пальне коштувало 24 гривні, а стало 30 гривень, це більше 20%, то природно вони будуть намагатися це зробити. Тут питання - скільки ми зможемо "протягнути" (вірне питання - ред.), скільки вони будуть терпіти? І треба максимально вводити комунальний транспорт, збільшувати пасажиромісткість, зменшувати загальний обсяг автобусів і таким чином економити на витратах: зарплата водіїв, витратні матеріали, пальне ", - пояснив мер Житомира.

Сухомлин запевнив, що скорочення кількості транспорту не вплине на інтервал руху маршруток.

"Зараз в околицях міста інтервал руху транспорту, наприклад, 15 хвилин. І все це транспорт приходить в центр і центральними вулицями - Київська, Бердичівська, Грушевського - він рухається вже з інтервалом 30 секунд, так як сюди сходяться всі ці 200 маршруток і тролейбуси. У центрі інтервал в 30 секунд не потрібен, достатньо 3-5 хвилин. Якщо ми скорочуємо в 2 рази загальну кількість транспорту, збільшуємо його пасажиромісткість і запускаємо його або пересадковими станціями, або по дотичній до центру міста, в околицях інтервал руху транспорту стане 10 хвилин, а в центрі - 5 хвилин ", - зазначив Сергій Сухомлин.

Мер підкреслив, що цю схему руху неможливо реалізувати без участі нинішніх приміських маршрутів.

"У приміських перевізників договори діють до березня цього року. І у деяких міських перевізників договори вже закінчилися, вони їздять по тимчасовим. І якщо ми міняємо повністю маршрути, то будемо проводити нові конкурси. Завдання - запустити нові маршрути і вивести їх в найближче передмістя, щоб забезпечити транспортом людей, які працюють в Житомирі, і прибрати таке поняття, як "приміські маршрути", - сказав Сухомлин.

Може пан міський голова й має рацію, але знову дивує те, що й цього разу у мешканців Житомирського району ніхто не спитав. Редакція вважає, що наша райдержадміністрація, районна рада, громадськість району мають сформувати своє ставлення до тих новацій, що пропонує міська влада Житомира і належним чином на них відреагувати - в інтересах 71-тисячного населення району.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...