» » "ЕКО-АГРО": другий рік у Миролюбівці


"ЕКО-АГРО": другий рік у Миролюбівці

4-02-2018, 08:48
Переглядів 236
"ЕКО-АГРО":  другий рік  у Миролюбівці
Рік тому наша газета сповіщала читачів про те, що на землі Миролюбівської сільради зайшов новий інвестор - ТОВ "ЕКО-АГРО". Саме його керівник Леонід Корейба і розповів тоді нашому кореспонденту про свої наміри на миролюбівських ланах. Дана публікація дала змогу місцевим селянам зрозуміти, що до них прийшов не земельний шахрай, а справжній бізнесмен з конкретними планами щодо обробітку землі - без спроб провести якісь земельні оборудки, щоб обдурити місцевий люд.

І от пройшов рік. Яким він став для миролюбівського інвестора? Про це під час нещодавньої зустрічі розповів читачам "Сільського життя" керівник "ЕКО-АГРО".

- Минулий рік на території Миролюбівської сільради, як ви знаєте, розпочався для нас непросто, - сказав Леонід Володимирович. - Хоча ми і запропонували набагато кращі умови для орендодавців, але це викликало хвилю обуреності зі сторони інших фермерів. І вони всіляко не давали можливості нам працювати.

Звісно деяких людей це насторожило. Проте нам вдалося переконати селян у своїх добрих намірах і заключити з ними договори на оренду земель на площі у 100 гектарів з 8-відсотковою орендною ставкою. Цього було досить для початку землеробської діяльності. І ми вдячні людям, які повірили в нас, мали свою точку зору і скористалися своїм правом жити краще.

Ми посіяли сою, зібрали її і повністю розрахувалися з людьми за паї. Грошима ми сплатили 11 800 грн., з яких, згідно існуючого законодавства, було сплачено відповідні податки, оскільки ми працюємо офіційно. До того ж, пайовики отримали й по мішку цукру.

Ми не стоїмо осторонь й від життя села, надаємо дітям подарунки до свят, подарували мікрофони для Будинку культури, зараз, на звернення сільського голови, замінимо вікно у будівлі сільради тощо. Також надали допомогу при народженні дитини в сумі 3000 грн.

Більше того, усю юридичну підтримку з оформлення документів на земельний пай, укладення договору оренди ми взяли на себе.

У багатьох людей, як виявилося, земля була неоформлена, ми допомогли належним чином безкоштовно оформити документацію на землю. За це вони також вдячні нам, оскільки, рано чи пізно, це довелося б зробити, щоб законно її здавати в оренду, чи обробляти самим, чи колись продати, якщо буде прийнято відповідний закон, чи передати у спадок своїм дітям. І оформлення землі, повірте, це також для нас значні витрати, що теж підуть на потреби сімей.

Тому, коли мешканці Миролюбівки вже переконалися у наших добрих намірах, закликаю приходити до нашого офісу, що знаходиться на центральній вулиці села, й заключати з нами договори оренди землі. Повторюю, все це ми оформляємо безкоштовно для людей - за власний рахунок. Можна зв'язатися з нашим представником й за телефоном 067 740 48 80.

Долучайтеся до співпраці з нами. Не пошкодуєте. Ми - надійні партнери.

Антон Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...