» » Нашестя вовків нам ще тільки й не вистачало


Нашестя вовків нам ще тільки й не вистачало

4-02-2018, 08:44
Переглядів 590
Нашестя вовків нам ще тільки й не вистачало
Через недостатню кількість здобичі та голод вовки з північної частини області дісталися навіть до Житомирського району. Звичайні перехожі, повертаючись з роботи чи просто гуляючи вулицями, на власні очі бачили диких тварин. Про це повідомляють в управлінні лісового та мисливського господарства у Житомирській області.

Небезпечних хижаків селяни бачили поблизу Оліївки, Кам’янки, Піщанки. За словами єгерів, вовки з’явилися і в Черняхівському районі.


«У цій місцевості достатньо мало лісу відтак вовки тут – рідкість. Вочевидь, голодні часи далися взнаки і вони почали мігрувати на південь шукаючи здобич. Як правило, вовки – відлюдники, проте суворі температурні режими беруть своє», – розповіли фахівці.

Перші випадки появи вовків були зафіксовані дещо північніше. Зокрема у селі Обиходи Коростенського району, хижаки масово нападали на домашніх тварин. А щоб їх вполювати заходили навіть на людські подвір’я.

Мисливці одразу організувалися та влаштували полювання. Помітили у лісі п’ятеро вовків проте вполювати вдалося лише одного. Ще одну облаву місцеві єгері влаштували у Черняхівському районі, але жодного результату не отримали. Знайшли тільки доволі великі вовчі сліди на снігу.

Загалом у лісах Житомирщини є понад 200 дорослих вовків, як правило, вони знаходяться на півночі області, де ліси більш густі. За день ця тварина має вполювати стільки здобичі, щоб з’їсти не менш ніж два кілограми м’яса.


Нашестя вовків нам ще тільки й не вистачало
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...