» » Депутати Верховної Ради зобов'яжуть КМУ підвищити пенсії військовим службовцям з 1січня 2018 року?


Депутати Верховної Ради зобов'яжуть КМУ підвищити пенсії військовим службовцям з 1січня 2018 року?

28-01-2018, 05:28
Переглядів 2447
Депутати Верховної Ради зобов'яжуть КМУ підвищити пенсії військовим службовцям з 1січня 2018 року?
І не лише діючим, як про це заявив засобам масової інформації міністр соціальної політики України через кілька днів після утаємничого прийняття постанови КМУ №1052 від 27 грудня 2017 року "Про внесення змін до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704".

"Проект постанови Верховної Ради "Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за номером 7492 від 17 січня поточного року уже зареєстровано у єдиному законодавчому органі нашої країни, - повідомив співавтор цієї законодавчої ініціативи, народний депутат України від Житомирщини Віктор Развадовський. - Результати голосування за неї без зайвого галасу переконливо продемонструють справжнє ставлення до зазначеної проблеми законодавців. Наразі біля півсотні парламентарів письмово засвідчили свою готовність віддати свої голоси за цей нормативно-правовий акт".

На жаль, спроба виконавчої влади після прийняття головного фінансового документу країни - Закону "Про Державний бюджет України на 2018 рік" - відкласти на рік підвищене пенсійне забезпечення для військовослужбовців, звільнених з військової служби, як того вимагала серпнева постанова КМУ від 30 серпня 2017 року №704, вкотре засвідчила відому народну мудрість про те, що "обіцяти не обов'язково означає одружуватися". Навіть тоді, коли масована риторика представників влади з усіх ЗМІ аж оскомину набиває про реформи у країні в інтересах її народу. І, зокрема, пенсійної. Але абсолютна більшість громадян України досі цього чомусь не відчувають. Як буде цього разу - побачимо.

Микола КРИНИЧНИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...