» » Обговорили поточні завдання розвитку Житомирського району


Обговорили поточні завдання розвитку Житомирського району

23-01-2018, 07:16
Переглядів 251
Обговорили поточні завдання розвитку Житомирського району
22 січня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів другу у поточному році розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Першим на порядку денному стояло питання про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян району щодо надання відповідних послуг громадянам літнього віку. З даного питання та про перспективи розширення переліку надаваних послуг доповів директор центру Олександр Мельник. Зокрема йшлося про захід, який було проведено центром спільно з селищною радою, місцевим будинком культури та бібліотекою минулої п'ятниці у смт Новогуйвинське. Захід мав на меті презентацію нового відділення денного перебування, що створене у центрі. Презентація зібрала близько 40 людей похилого віку й викликала з їх боку жвавий інтерес. У рамках надання нових послуг планується організація для літніх людей гуртків за інтересами, спортивних заходів тощо. Спеціалістами відділення будуть проводитися подібні заходи і в інших населених пунктах району. Так, цього тижня з метою вивчення ситуації заплановано відвідати Озерне, Садки, Левків та Троянів.

У свою чергу директор Житомирського міського центру зайнятості Валентина Сторожук розповіла про співпрацю очолюваного підрозділу з сільськими радами ОТГ району, зокрема - в частині проведення виїзних прийомів населення спеціалістами центру безпосередньо у громадах.

Далі мова йшла про основні показники оцінки результатів діяльності райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року. З даного питання присутніх детально ознайомив С.Микитюк, який окреслив перспективні напрямки та основні заходи з покращення роботи для утримання високих позицій у рейтингу.
Нагадаємо, що за результатами роботи за окреслений період наша РДА посіла 2-е місце серед районів області, поступившись лише Коростенському району. До цього п'ять кварталів поспіль ми були лідерами рейтингу.

Як підкреслив голова РДА, особливої уваги потребує покращення показників розвитку сільського господарства у районі, підвищення економічної ефективності та фінансової самодостатності, і він особисто готовий у межах власних повноважень сприяти цьому.

Було наголошено й на необхідності подальшого розвитку соціальної сфери - медичної, освітньої та культурної галузей надання відповідних послуг. Серед іншого голова РДА поцікавився станом справ у процесі створення у районі інклюзивно-ресурсного центру, наголосив на необхідності подальшого розвитку первинної ланки надання медичних послуг та покращення матеріальної бази КУ "ЦРЛ" та дав завдання начальнику районного відділу освіти провести роботу з директорами шкіл щодо ощадливого використання енергетичних ресурсів задля скорочення показників вартості навчання у розрахунку на одного учня. Йшлося й про необхідність активізації створення опорних шкіл у районі. Як варіант наразі розглядаються Троянівська та Березівська ЗОШ.

Поставив завдання голова РДА й розпочати роботу в частині організації влітку 2018 року роботи пришкільних таборів, тримати на контролі питання подальшого ремонту комунальних доріг та доріг місцевого значення у поточному році, який очікувано має бути не менш активним, ніж минулоріч. Окрім цього, до кінця року маємо завершити й процес встановлення теплових лічильників, яких наразі встановлено 76% від загальної потреби. Потребує логічного завершення й процес належної організації поводження з побутовими відходами. В районі має бути створено відповідний полігон та умови для залучення інвестора, який займатиметься сортуванням та переробкою сміття.

Наголосив С.Микитюк і на нагальній необхідності розвитку партнерських відносин з бізнесом у районі, у тому числі і в частині залучення його до спонсорської підтримки культурних, спортивних та освітніх заходів.

Підняв голова райдержадміністрації й питання про організацію при кожній сільській раді спортивних секцій та про будівництво спортивних майданчиків у селах району, на що у цьому році виділено з державного бюджету у п'ять разів більше коштів ніж у 2017-му.

Окремо Сергій Микитюк підкреслив необхідність подальшої підтримки та розвитку партнерських відносин між структурними підрозділами РДА, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та комерційними підприємствами, адже лише разом ми можемо забезпечити подальший поступальний розвиток району в інтересах його громади.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...