» » Що буде з вартістю проїзду?


Що буде з вартістю проїзду?

22-01-2018, 08:50
Переглядів 541
Що буде з вартістю проїзду?
Знизити вартість проїзду в автотранспорті - з такою вимогою 15 січня до облдержадміністрації прийшли кілька десятків людей, які представляють громади сіл Житомирського району. Жителі Кодні, Ліщина, Іванкова та інших населених пунктів кажуть: перевізники без попередження підвищили ціни на проїзд, і тепер більшість людей або шукають альтернативу, або ж зовсім відмовляються від поїздок у місто.

На це голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сказав, що як тільки обласна адміністрація перевірить пасажиропотік на приміських та міжміських маршрутах, він розмовлятиме із перевізниками щодо необґрунтованого підняття цін на проїзд.

- Перевірка розрахунків щодо підвищення тарифів на внутрішньообласних маршрутах розпочалася - є ряд неточностей та цифри, які взяті "з неба", - повідомив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.- Перевірка вже розпочата і триває. Вже є ряд неточностей, більшість цифр взята "з неба" і нічим не підтверджені. Зараз ми збираємо по кожному перевізнику таку інформацію. Також зараз йде перевірка пасажиропотоку, від якого теж залежить вартість проїзду", - сказав Роман Крисюк.

Також він нагадав, що нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада із усіма перевізниками області, де їх попередили - Житомирська ОДА розриватиме договори із перевізниками, які не обґрунтовано підвищили тарифи.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...