» » «Коднянські панянки» провели «Різдвяні зустрічі»


«Коднянські панянки» провели «Різдвяні зустрічі»

17-01-2018, 18:49
Переглядів 632
«Коднянські панянки»  провели «Різдвяні зустрічі»
14 січня - на старий Новий рік, в день Святого Василя, в Будинку культури с. Кодня гарно пройшли «Різдвяні зустрічі», організовані активними учасниками художньої самодіяльності села.

Таке свято було вперше організовано, тому гостей було не так багато, як на інші свята, але пройшло все по-сімейному – тепло і цікаво.

Учасники гурту «Коднянські панянки» розпочали і провели все дійство в українських національних костюмах, з різними колядками, щедрівками, з традиційною різдвяною козою. Учасники заходу теж співали новорічних пісень та радували присутніх цікавими старовинними колядками і щедрівками, навіть веселими танцями.

Такі заходи піднімають наш український дух, не дають канути у забуття нашим національним традиціям і є прикладом патріотичного виховання молоді. Тому сільський голова Бовсунівська Н.Ф. пообіцяла, що такі різдвяні зустрічі стануть в Кодні традиційними.

Хочу подякувати тим, хто прийняв активну участь у святі -тим, хто є на фото: Чудновець Є.С., Бондар Т.П., Вознюк Т.Л., які є і активними учасниками церковної громади, Самсонюк Н.М., Плахотнюк В.А., які мають звання матерів-героїнь України.

Ці жінки, не дивлячись на вік, завжди мали і мають активну життєву позицію, тому є прикладом для багатьох з нашої громади.

С.В Бойчук,
директор Будинку культури с. Кодня
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...