» » Рибоохоронний патруль: кількість порушень на водоймах зростає


Рибоохоронний патруль: кількість порушень на водоймах зростає

14-01-2018, 08:40
Переглядів 399
Рибоохоронний патруль: кількість порушень  на водоймах зростає
За 7 місяців роботи новостворений рибоохоронний патруль зафіксував на 40% більше порушень та нарахував у п’ять разів більше збитків, ніж стара Житомиррибоохорона за такий же період. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства України.

Рибоохоронний патруль: кількість порушень  на водоймах зростає


«Якщо порівняти цей період, а саме 7 місяців роботи Житомирського рибоохоронного патруля, з минулою структурою - Житомиррибоохороною (також за 7 місяців), то показники роботи говорять самі за себе. Всього Житомирським рибоохоронним патрулем проведено 237 рейдів, які проводилися по всій території області. Під час рейдів виявлено 716 порушень правил рибальства (432 – Житомиррибоохороною), що на 40% більше. Виявлено 221 грубе порушення правил рибальства, це застосування заборонених знарядь та засобів лову, (126 – Житомиррибоохороною), що на 43% більше. За продаж водних біоресурсів без належних документів, як правило це торгівля браконьєрською рибою, Житомирський рибоохоронний патруль склав 78 протоколів (18 – Житомиррибоохороною), що на 77% більше», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за 7 місяців роботи патрульні нарахували 281 091 грн. збитків, спричинених правопорушниками, що на 79% більше, ніж нараховано старим управлінням за такий же період (58 887 грн.).

За продаж, зберігання заборонених знарядь лову складено 35 протоколів. У той час, як Житомиррибоохорона склала лише 1 протокол.
«Тільки по двох випадках у правопорушників Житомирським рибоохоронним патрулем вилучено 110 сіток, які могли б потрапити до рук браконьєрів! Всі ці сітки за рішенням суду було знищено», – інформують у прес-службі.

Правопорушники вже сплатили штрафів на суму 38 990 грн. Але ця цифра є неостаточною, адже справи досі розглядаються у суді.

«Для порівняння, за протоколами Житомиррибоохорони з правопорушників остаточно стягнуто штрафів лише на суму 21 175 грн», – повідомляють у відомстві.
За цей час Житомирський рибоохоронний патруль вилучив 39 човнів (5 – Житомиррибоохорона) та 1448 заборонених знарядь лову, що майже втричі більше ніж Житомиррибоохороною (502).

«Двічі за сім місяців роботи проводилося знищення заборонених знарядь лову. Це відбувалося в присутності представників громадськості та телебачення.

Загалом знищено 898 одиниць заборонених знарядь лову (сітки, ятера, раколовки, заборчики), з яких тільки сіток, загальною протяжністю 38 км. Залишки вилученого чекають рішень судів та також будуть знищені. Вилучено 1678 кг водних біоресурсів (438 – Житомиррибоохороною). Вилучена риба за рішенням суду, у відповідності до законодавства передається, із складанням відповідних документів, закладам соціального захисту населення та військовим формуванням, які захищають нашу державу у зоні АТО», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі також зазначають, що у Державному агентстві рибного господарства України вирішили виділити рибоохоронному патрулю сучасний моторний човен, який дозволить працювати ще ефективніше.

Нагадаємо, з 7 червня 2017 року у Житомирській області почала діяти нова структура, яка прийшла на зміну Житомиррибоохороні, – Житомирський рибоохоронний патруль.

Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх небайдужих громадян повідомляти про порушення Правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову на телефон «гарячої» лінії:

(0412)24-57-81, 0674146074.

Рейди на ринках

Житомирський рибоохоронний патруль 11 січня 2018 року здійснив рибоохоронні заходи на території одразу семи районів області, а саме в Андрушівському, Бердичівському, Брусилівському, Коростишівському, Коростенському, Ружинському та Попільнянському.

Так, тільки в смт Ружин було складено два адміністративних протоколи за порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів за частиною 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Заходи по виявленню правопорушень на ринках цього району проводились за участю Голови та депутатів Ружинської районної ради, представників податкової та інших контролюючих органів.

Також, цього ж дня оперативними групами за цією ж статтею було складено два адміністративних протоколи в місті Бердичеві та по одному у містах Андрушівці, Житомирі, Коростені. Всього у правопорушників виявлено та затримано 138 кг риби.

Рибоохоронний патруль: кількість порушень  на водоймах зростає
Рибоохоронний патруль: кількість порушень  на водоймах зростає
Рибоохоронний патруль: кількість порушень  на водоймах зростає


Нагадаємо, що всього днем раніше за аналогічні адміністративні правопорушення в місті Бердичеві патрульними було виявлено 3 адміністративних правопорушення, де вилучили 42 кг риби.

Отже, підбиваючи підсумки роботи Житомирського рибоохоронного патруля за два дні, за порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів було складено 10 адміністративних протоколів. Всього у правопорушників виявлено та затримано 180 кг риби.

Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх небайдужих громадян, рибалок-любителів повідомляти про порушення Правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову на телефон «гарячої лінії»: (0412)24-57-81, 0674146074.

Житомирський рибоохоронний патруль


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...