» » Яким був 2017 рік для депутатів Житомирської райради


Яким був 2017 рік для депутатів Житомирської райради

6-01-2018, 07:38
Переглядів 184
Яким був 2017 рік для депутатів Житомирської райради
Минув ще один рік, залишивши за собою багато подій, надбань, спогадів. Для когось він був важким, для інших - досить вдалим. Саме зараз час підбити підсумки, підсумувати результати. Яким був 2017 рік для народних обранців Житомирського району наша редакція поцікавилася особисто у депутатів з перших вуст.

Анатолій Давидов, депутат Житомирської районної ради від ВО "Батьківщина", голова постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства:

- Ще один рік минув. Та найголовніше - всі мої рідні та близькі живі і здорові. Протягом року було багато різних подій, які розділяли зі мною мої друзі. Їм щира дяка! Час невпинно летить, минають рік за роком. Не зоглядівся, як наприкінці 2017 року відсвяткував 50-річний ювілей свого сина.

Що стосується депутатської роботи, то тут теж чимало зроблено. Наприклад, для Левківської громади залучено 1 мільйон гривень. А це: ремонт покрівлі в амбулаторії, ремонт дороги між Левковом та Калинівкою, облаштування двох автобусних зупинок у селі Калинівка. Та багато іншого. У прийдешньому році теж не збираюся сидіти склавши руки, а працюватиму на покращення соціального життя людей. Усіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Василь Козел, депутат Житомирської ради від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу":

- 2017 рік пройшов для мене плідно, активно. Найголовніша подія в моєму особистому житті - я став дідом! Це неймовірна радість і велике щастя!

Щодо депутатської діяльності, то у нас сформувалася чудова команда однодумців, з якими легко працювати. Я особисто як депутат організував для ФАПу села Березина Глибочицької сільради закупівлю найсучаснішого медичного обладнання. У 2017 році Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський пообіцяв найближчим часом зробити ремонт приміщення медичного закладу. Тому, якщо все буде за планом, то восени 2018 року запрацює оновлений модернізований ФАП. Місцевим мешканцям з таким обладнанням вже не доведеться їхати до амбулаторії села Глибочиця. Також на знак шани і поваги до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Житомирського району завдяки громадській організації "Союз "Ліквідатори Чорнобиля", керівництву району та нашій депутатській фракції вдалося відкрити пам'ятник "Тим, кому завдячуємо життям".

Володимир Оржехівський, депутат Житомирської районної ради від ВО "Батьківщина", голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології:

- У цілому минулий рік приніс біль і розчарування. Мені болить за наш народ. Я маю досить великий життєвий досвід і за плечима багато років, та не побачив якогось зрушення на краще в нашій державі, а навпаки - посилене знищення нації.

Якщо ж говорити про місцевий рівень, то я задоволений роботою наших депутатів, ми з ними знаходимо порозуміння у напрямку поліпшення добробуту і благоустрою Житомирського району.

Ми разом з депутатами спрямували кошти на освітлення вулиці в селі Василівка, відновили механізми та обладнання для очищення води у цьому населеному пункті, а це близько 750 тисяч гривень. Усім, хто потрапив у складні життєві обставини, кого спіткало лихо, депутати не відверталися, а навпаки надавали матеріальну допомогу. Хотілося зробити щось приємне для дітей перед Новим роком, щоб ті відчули радість і запах свята. Тому для 77 школярів села Василівка було організовано поїздку на фабрику з виготовлення ялинкових іграшок у Києві.

Тетяна Парфентієва, депутат Житомирської районної ради від партії "БПП"Солідарність", голова фракції:


- 2017 рік був насиченим, хоча і важким для України. Для мене ж він відзначився тісною роботою з молоддю, людьми похилого віку. Я з однодумцями переймалися їхнім життям, працювали на його покращення. Як депутату Житомирської районної ради вдалося зробити чимало. Разом зі своїми однопартійцями нам вдалося виготовити два пам'ятника: Коханню та учасникам АТО у Новогуйвинському, облаштувати три зупинки у Новогуйвинському та Озерному зонами Wi-Fi, облаштувати майже кожен двір у вищезазначених населених пунктах спортивними та дитячими майданчиками, створити вуличну бібліотеку, закупити 5 мультимедійних дошок у дві місцеві гімназії, спрямувати 50 тисяч гривень на встановлення дверей у туалети для дітей в навчальних закладах, поповнити бібліотечний фонд на 10 тисяч гривень та багато іншого.

У 2017 році відбулися зміни у моїй службовій кар'єрі. Мені довірили дуже відповідальну посаду начальника управління культури Житомирської облдержадміністрації. Я намагаюся виправдати сподівання, і у планах в мене зробити 2018 рік роком "культурної революції" нашої області. Для цього є і потенціал, і бажання, і чудова команда.

Лариса Вербило, депутат Житомирської районної ради від партії "БПП"Солідарність", голова постійної комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування:

- Для мене і моєї сім'ї 2017 рік був дуже складним, ми пережили велику втрату. Тому у наступному році я бажаю всім любити і цінувати один одного, зичу кожному здоров'я, тихої мудрості, миру на нашій землі.

Та попри особисту біду, я, як депутат, не полишала своєї справи. Усі депутати нашої фракції, комісії плідно працювали, приймали виважені рішення. Ми працювали для суспільства, втілювали свої ідеї, реалізовували разом у життя. Наприкінці 2017 року на сесії Житомирської районної ради депутати прийняли Програму соціального та економічного розвитку на 2018 рік. За фахом я освітянин, тому дуже переймаюся за реформу в галузі освіти, тому в розділ реформування освітньої галузі в зазначеній Програмі мене дуже турбує, адже цей напрямок найближче до мене. Приємно, що не тільки я переймаюся цим питанням, а і керівництво району ставиться з порозумінням, всі ми сподіваємося, що ця реформа змінить колишню систему, підніме її на новий, більш кращий рівень. Гордістю нашого району є впровадження інклюзивної освіти на базі Новогуйвинської гімназії саме у минулому році. Також у 2017 році депутатським корпусом багато уваги приділялося соціальним питанням, матеріальній підтримці тих, хто цього дійсно потребував.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...