» » Новорічне диво, вартістю у 36 гривень


Новорічне диво, вартістю у 36 гривень

26-12-2017, 21:03
Переглядів 585
Новорічне диво, вартістю у 36 гривень
Для кожної родини новорічні свята – це завжди щось особливе, радісне, сповнене таємничості. Та які ж зимові свята без новорічної ялинки? Державні лісогосподарські підприємства з кожним роком все потужніше починають реалізацію новорічних ялинок, заготовлених на спеціальних плантаціях.

Аби на власні очі побачили житомирські журналісти, звідки береться новорічна красуня, Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства запросило місцевих медійників, аби продемонструвати шлях ялинки від насіннячка до сімейного вогнику.

Отож, 26 грудня 2017 року, представники засобів масової інформації, в тому числі і кореспондент нашої «районки» «Сільське життя», відправились спочатку до Радомишльського лісгоспу. Там відвідали два лісорозсадника та ялинковий базар у самому місті Радомишль. Тут за добу реалізовується близько 50 сосен за ціною: до 1 метра – 55 гривень, за 2,5 (найдорожча) – 178 гривень.

Як повідомив директор ДП «Радомишльський лісгосп», у цьому році попит на ліцензійні ялинки збільшився. Нелегальних вирубок зменшилось. Штраф за самовільне привласнення новорічного деревця близько 490 гривень.

Цікавий факт, що ціни на ялинки та сосни у Житомирському лісгоспі є дещо нижчими за вище зазначені. Так, новорічні красуні коштують від 36 грн. - в залежності від росту. За 2-2,5 метрів доведеться віддати з гаманця близько 168 гривень. Тут реалізовуються вони і в горщиках: вартість такої ялинки - від 180 грн. Загалом же, з 15 грудня продано Житомирським лісгоспом з усіх точок продажу близько 2700 тисяч святкових деревцят. У планах до кінця року – до 4 тисяч.

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає купувати ялинку чи сосну у спеціальних ялинкових базарах, де ялики маркують спеціальними «чіпами», тобто кодами, що є гарантією аби ви не придбали незаконно зрубане дерево.
Новорічне диво, вартістю у 36 гривень


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...