» » Перевіряйте ялинки за штрих-кодом


Перевіряйте ялинки за штрих-кодом

25-12-2017, 08:32
Переглядів 424
Перевіряйте ялинки  за штрих-кодом
Із наближенням новорічних свят кожна сім’я бажає встановити живу ялинку в своїй оселі. Житомирські лісівники готуються до прийдешніх свят заздалегідь. Для забезпечення населення новорічним атрибутом ДП «Житомирський лісгосп» організовує майданчики з продажу новорічних ялинок (див. адреси нижче по тексту).

Заготівля новорічних ялинок проводиться на площах рубок догляду, інших лісогосподарських рубках та на спеціально створених плантаціях новорічних ялин. Щорічно по підприємству на вищезгаданих промислових площах висаджується більше 30 тис. шт. сіянців хвойних порід на площі 8 га. Згідно інвентаризації лісокультурних об’єктів поточного року по лісництвах рахується більше 300 тис. шт. новорічних дерев на площі 90 га, в тому числі стандартних до реалізації 45 тис. шт.

Однак ялинки вирубуються не завжди планово і не самими лісівниками. Роблять це люди, які прагнуть крадькома знайти собі красиву ялинку на ділянці лісу, не запланованих для вирубки, особливо на площах лісових культур.

Тож, вкотре нагадуємо, що лісопорушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 85-170 грн., а також відшкодування збитків завданих лісовому господарству у трикратному розмірі в сумі 399,27 грн. Отже, загальна сума мінімального штрафу, яку доведеться сплатити лісопорушнику буде складати 485 грн.

Житомирські лісівники звертаються з проханням до жителів міста та району не порушувати закон та бережливо ставитися до природних багатств нашого краю!
Вже не перший рік жителі району, купуючи новорічну ялинку, можуть перевірити законність вирубки ялинки за допомогою етикеток, які містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.

Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки або бирки, яка прикріплена до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com/check. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Розпорядження голови РДА Сергія Микитюка «Про щорічні заходи щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень у новорічні свята» від 01.12.207 №750 в дії – ДП «Житомирське лісове господарство» до 20 грудня утворить ялинкові ярмарки і торговельні пункти та розпочне реалізацію новорічних ялинок.

Пункти продажу новорічних ялинок

У м. Житомир: вул. Бориса Лятошинського, 15, торговий пункт, проспект Миру, 8, торговий пункт, вул. Чапаєва, 8, контора лісгоспу, проспект Миру, 89, Богунське лісництво.

У Житомирському районі: с. Березівка, Березівське лісництво, с. Бондарці, Корабельне лісництво, с. Левків, вул. Гринцевича, Левківське лісництво, с. Березина, автотраса Київ-Чоп 124-й км, кафе-магазин «Лісовичок», с. Дениші 2, Тригірське лісництво, с. Березина, Базовий лісорозсадник.

Відомі вже й відпускні ціни на ялинки: заввишки до 1 метра - 36 грн., а до трьох метрів - 168 грн. При закупці оптом - знижка. Можна придбати й ялинку у горщику - заввишки до 1 метра вона коштує 180 грн.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...