» » Знову “привіт” від Кулика


Знову “привіт” від Кулика

18-12-2017, 09:38
Переглядів 249
Знову “привіт” від Кулика
Активісти, які відстоюють ліс на околиці Житомира, дізналися, хто і коли передав землю у приватну власність.

Жителі мікрорайону "Паперова фабрика", які відстоюють ліс на околиці Житомира, дізналися, хто і коли передав цю землю у приватну власність.

Про це стало відомо з відповіді на запит, який активісти надіслали у ГУ Держгеокадастру у Житомирській області.

З документу, який є у розпорядженні Житомир.info, випливає, що 126 земельних ділянок були передані приватним особам 24 березня 2010 року одним розпорядженням голови Житомирської РДА.

Тоді райдержадміністрацію очолював Андрій Кулик, який у травні 2013 року вже вибачався за те, що віддав у приватні руки землю, де масово розстрілювали євреїв та військовополонених.

Нагадаємо, у Станишівській сільраді "відхрестилися" від землі в районі картонного комбінату, де масово вирізають ліс, і перенаправили за інформацією в обласне управління Держгеокадастру, Житомирську ОДА та РДА.

Як відомо, 9 листопада після виступу жителів мікрорайону "Паперова фабрика" на сесії Житомирської міськради, Сергій Сухомлин запропонував влаштувати зустріч представників міської влади, ініціативної групи жителів мікрорайону з керівництвом комбінату. 10 листопада створили робочу групу, яка має з'ясувати, хто передав ліс на околиці Житомира у приватну власність. У департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради у відповідь на запит Житомир.info повідомили, що ділянки лісу вздовж вулиці Слобідської розташовані на вкрапленому в адміністративні межі міста Житомир масиві земель Станишівської сільської ради.

Від редакції. Газета “Сільське життя” десятки разів писала про службові злочини колишнього голови Житомирської РДА регіонала Кулика у земельних питаннях і зверталася з цього приводу скрізь - від прокуратури до президента. Але працівники прокуратури, СБУ, поліції, місцевої влади були скуплені злодюгою сотнями гектарів землі навколо Житомира, а тому покривали й покривають його від усіх спроб притягнути його до відповідальності.

Ось ми живемо “по-новому” з “реформованими заїжджими грузинами “кривоохоронними” органами. Ганьба!

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...