» » Ліщин: дитсадок чи бюро ритуальних послуг?


Ліщин: дитсадок чи бюро ритуальних послуг?

12-12-2017, 16:37
Переглядів 390
Ліщин: дитсадок чи бюро ритуальних послуг?
Житомирська районна рада виділила з бюджету на ремонт другого поверху дитсадка “Ластівка” у селі Ліщин 700 тис. грн. Однак у результаті воду відкрити неможливо, вікна встановлені неякісно, двері зі щілинами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Житомирської районної ради Роман Мусійчук.

"З того, що особисто мене здивувало, це якість робіт! Крани на умивальниках поставили так близько біля стіни, що воду реально включити неможливо.

Неякісно встановлені вікна! Зачовгані та побиті нові пластикові підвіконня, неналежно встановлені металопластикові двері в кімнаті, де мають відпочивати дітлахи, двері знизу мають щілини. Багато дрібної неякісної роботи. За таку халтуру працівникам підрядних організацій потрібно давати по руках! Отож, підрядник зобов'язався усунути всі виявлені недоліки протягом місяця, а ми, звісно, потім якість робіт знову перевіримо!" - написав Роман Мусійчук.

Здивував депутата і колір постільної білизни - як у ритуальному бюро. Таке враження, що я потрапив не у садочок, а у похоронну агенцію "Помним, любим, скорбим". Таким кольором труни обшивають ще й з тими білими кайомками!", - написав він.
ВГОЛОС.ZT

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...