» » Опитування: невдоволення і розчарування народу зростає


Опитування: невдоволення і розчарування народу зростає

11-12-2017, 07:37
Переглядів 297
Опитування: невдоволення і розчарування народу зростає
40% громадян України не вірять в реформи, 27% респондентів вважають, що реформи не працюють. Крім того, зростає число тих, хто не готовий більше терпіти зниження рівня життя - фонд "Демократичні ініціативи" опублікував підсумки опитування, метою якого було з'ясувати, як жителі України ставляться до реформ в країні.

Динаміка дослідження інформованості українців пригнічує: якщо порівнювати підсумки дослідження з результатами опитування в липні 2016 року, незадоволених громадян стало більше. Зростає число тих, хто не готовий більше терпіти зниження рівня життя. Півтора роки тому в успіх реформ не вірили 20,5% опитаних, зараз ця цифра становить 40%.

Опитані вважають динаміку реформ дуже низькою: 41% населення вважають, що взагалі не було зроблено нічого, ще 35% - зроблена тільки десята частина від необхідного, тільки 0,4% відповіли, що велика частина необхідних реформ вже зроблена.

Фахівці фонду відзначають, що менше третини українців (28% опитаних) готові терпіти зниження рівня свого життя заради кінцевого успіху реформ (з них 7% готові терпіти стільки, скільки потрібно, а 21% - не більше року). У липні 2016 року кількість тих, хто готовий був терпіти зниження рівня життя заради успіху реформ, становило 33% (8% і 25% - відповідно).

"Зате 37% не можуть терпіти далі, тому що їхнє матеріальне становище нестерпно вже зараз, а 30% - тому що не вірять в успіх реформ", - повідомляється на сайті фонду.

Опитування показує, що українці мало знають про реформи, що проводяться владою: 39% респондентів заявили, що інформація, отримана від відомств, часто не викликає довіри, 34% заявили, що отримують недостатньо інформації. Для 22% інформація незрозуміла, а 13% вважають, що нею повинні цікавитися фахівці, а не прості громадяни.

Варто зазначити, що, наприклад, у селах Житомирського району ставлення до режиму Порошенка є набагато гіршим, ніж наведено в результатах опитування.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...