» » Юрій Павленко: Кожна нова обіцянка влади поглиблює соціальну нерівність у суспільстві


Юрій Павленко: Кожна нова обіцянка влади поглиблює соціальну нерівність у суспільстві

2-12-2017, 09:08
Переглядів 140
 Юрій Павленко: Кожна  нова обіцянка  влади  поглиблює соціальну нерівність у суспільстві

Народний депутат Юрій Павленко:

Кожна нова обіцянка нинішньої влади про відновлення соціальної справедливості лише поглиблює соціальну нерівність у суспільстві


На цьому наголосив голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко під час спілкування із журналістами місцевих видань у Житомирі.

"Політика нинішнього уряду у соціальній сфері є провальною. Про це свідчить і ситуація із нарахуванням субсидій на прикладі однієї лише Житомирської області. За офіційною інформацією кількість тих, хто у 2017 році звернувся за субсидією, збільшилася на 25%. Така статистика доводить, що ні підвищення мінімальної зарплати, ні останнє зростання пенсій позитивно не вплинули на добробут українських громадян. Більшість людей не відчули, що їхні прибутки збільшилися через стрибок цін на продукти та послуги. Влада однією рукою кидає якісь подачки, а іншою забирає їх. Кожна обіцянка про відновлення соціальної справедливості ще більше поглиблює нерівність у суспільстві", - зауважив Юрій Павленко.

За словами народного депутата, цього року на Житомирщині чисельність домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилася на чверть.

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вкрай критично ставиться до проекту бюджету на 2018 рік. У тому числі через спробу уряду на законодавчому рівні скоротити видатки на субсидії. Якщо порівняти середній розмір субсидії, що його в жовтні органи соцзахисту нарахували жителям Житомирської області, то за рік він зменшився у півтора рази і зараз становить трохи більше 470 грн. На фоні злиденних зарплат, ця мізерна сума тільки посилює тарифний і ціновий тягарі.

Знову, апелюючи до офіційних даних, бачимо, наскільки відірвані заяви центральної влади від реальності. У вересні чверть жителів Житомирської області отримала зарплату на рівні 3000-4000 грн. Левова частка цих грошей йде на оплату послуг і продукти. Навіть тотальна економія не перекриває витрати на харчі, ліки, одяг. З кожною гучною реформою люди стають біднішими. Успіхи від таких нововведень вимірюються мільйонними сумами з держбюджету, які влада витрачає на рекламу про свої нібито досягнення", - резюмував політик.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...