» » Ще 28 строковиків призвано до армії


Ще 28 строковиків призвано до армії

2-12-2017, 08:56
Переглядів 266
Ще 28 строковиків призвано до армії
30 листопада завершилася осіння призовна кампанія. Призов громадян на строкову військову службу тривав упродовж двох місяців - у жовтні та листопаді.

Нашому району Житомирським обласним військовим комісаріатом було доведено планове завдання щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України та державної служби спеціального транспорту України у кількості 19 осіб.

Станом на 24 листопада із Житомирського району вже призвано на строкову військову службу 28 громадян, що становить 148% від плану.
За інформацією провідного інспектора загального відділу апарату РДА Володимира Загоровського, найкраще спрацювали Високопічська, Миролюбівська сільські ради та Станишівська сільська рада ОТГ, які направили на службу по троє громадян.

Березівська, Вересівська, Глибочанська, Іванівська, Кам'янська, Левківська, Руднє-Городищенська сільські ради та Тетерівська сільська рада ОТГ відправили до війська по дві особи. По одному призовнику було направлено до військових формувань Новогуйвинською селищною, Вертокиївською та Троянівською сільськими радами.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...