» » Українській нації загрожує виродження


Українській нації загрожує виродження

28-11-2017, 17:45
Переглядів 695
Українській нації  загрожує виродження
Критична ситуація, яка склалася у сфері залежності українців від алкоголю, наркотиків та тютюну загрожує нації повним виродженням. І якщо вже сьогодні не вжити екстрених заходів, завтра ми можемо деградувати до рівня, з якого більше ніколи не піднімемося.

Це підтверджують і дані досліджень ВОЗ, згідно яких, якщо нація вживає понад 6-8 літрів спирту за рік на одну людину, то вона запускає механізм власного виродження, відбуваються незворотні зміни її генофонду. Ми цю межу перетнули давно і вживаємо близько 14 літрів спирту на рік.

Сьогодні за оцінками експертів на алкоголізм страждають близько 1 мільйона українців, але якщо врахувати так званий пивний алкоголізм, коли цілком нормальна людина щодня вживає по кілька пляшок пива – ця цифра зростає у багато разів. Щороку внаслідок вживання алкоголю та спричинених ним хвороб вмирають близько 500 тисяч українців.

Не менш жахливою є ситуація з наркоманією: сьогодні в Україні, за даними МВС, мешкає понад 500 тисяч наркоманів, з них майже 172 тисячі осіб вживають наркотики регулярно. Причому кількість наркоманів зростає щороку на 5-10%, а їхній середній вік зменшується, захоплюючи дедалі більше підлітків.

Тривожною залишається статистика з тютюнопаління – в Україні палять сьогодні майже 48% чоловіків та 18% жінок працездатного віку, що призводить до зростання кількості серцевосудинних захворювань та смертності.

Внаслідок паління щороку вмирають понад 85 тисяч українців. Крім того, що споживання тютюну на 90% підвищує ризик захворюваності на рак легень та на 30% – на рак грудей, курці ще й живуть на 10-12 років менше, ніж ті люди, що не споживають тютюну.

А ще маємо сотні тисяч людей, що страждають на токсикоманію, ігроманію, медикаментозну та інші залежності...

Маючи таку вражаючу статистику, як наслідок, ми отримали близько 2 мільйонів психічно хворих людей, що складає близько 5% населення.

Ми стаємо слабкими, хворими, неконкурентоспроможними та стрімко деградуємо. До цього слід додати, що найбільш активні та дієві люди постійно і масово виїжджають за кордон, послаблюючи і без того виснажену націю.

Якщо нація – це збірна особистість, яка конкурує з іншими в цьому світі, то ми сьогодні серед найслабших. І ми маємо розпочати системну роботу зі зменшення залежностей українців.

Я вірю, що ми ще зможемо врятувати нашу багатостраждальну націю від повної деградації. Ми повинні це зробити, бо інакше зникнемо, ніби нас ніколи й не було...

Ольга Богомолець,
народний депутат України


Від редакції "СЖ". У 1991 році, ще коли Україна знаходилася у складі “поганого” для нинішніх порошенкових пропагандистів Радянського Союзу, її населення складало понад 52 млн. чоловік. І тенденція приросту була такою, що зараз кількість наших співвітчизників складала б 63-65 мільйонів осіб.

За 26 років“незалежності”, завдяки антинародним “реформам” від виродків при владі, працюючих за командою закордонних господарів, населення України не те що не збільшилося, а зменшилося ВДВІЧІ - до 26 мільйонів чоловік. Це дані не з управління пропаганди нікчемного президента Порошенка, а за найбільш достовірними даними - за кількістю споживання хлібобулочних виробів.

Тобто за 26 років “незалежності” ми щорічно втрачали по 1 мільйону громадян!

Про цей ганебний геноцид нашого народу мерзотники при владі, як і “свідомі ахтивисти” (вилупки американських фондів), мовчать, а їхні господарі з Європи та США цього просто “не помічають”, переводячи стрілки на події 80-річної давнини, хоча нинішній злочин влади проти народу набагато масштабніший.

Ганьба! Банду - геть!

P.S. Забули сказати ще одне.

Згідно канонів порошенкової пропаганди та висловів “кривавого пастора”, треба ще додати, що в усьому “винен Путін”, треба шукати “російський слід”, завляти про “руку Кремля”, підступні дії “агентів ФСБ”, “спецназу ГРУ” та інше “у-у-у-у”...

Головне, що Петрусь-Гарант у нас “білий і пушистий”, як і цукерки фабрики “Рошен”, надходження від продажу яких він ховає в оффшорах - повз бюджет України та зміцнення її обороноздатності. І взагалі у нас все добре, УРА,УРА,УРА! (Довгі оплески).

Ну, тепер, здається - все.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...