» » Як співпрацювати з новими ОТГ?


Як співпрацювати з новими ОТГ?

13-11-2017, 06:00
Переглядів 503
Як співпрацювати з новими ОТГ?
7 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів робочу нараду з головами новостворених Оліївської та Глибочицької ОТГ - Михайлом Скоком та Сергієм Сокальським. Основна мета зустрічі - обговорення питання налагодження дієвих механізмів подальшої співпраці у процесах надання населенню відповідних сіл медичних, освітніх та соціальних послуг.

Участь у нараді також взяли заступник голови РДА Микола Козарчук, керівник апарату РДА Алла Ковальчук та керівники відповідних управлінь, установ та організацій району.

Сільські голови виявилися одностайними у тому, що наразі недоцільно приймати на баланс медичні заклади, що розміщені у селах Оліївської та Глибочицької ОТГ. Поки що первинну допомогу тут надаватимуть спеціалісти КУ "ЦПМСД" Житомирської районної ради. Громади перераховуватимуть у район відповідну субвенцію. Відповідним чином надаватиметься і вторинна медична допомога - медична субвенція розподілятиметься між КУ "ЦРЛ" та відповідними установами Коростишівського та Черняхівського районів пропорційно від кількості населення.

Обговорили й питання надання освітніх послуг. Тут зацікавлені сторони зійшлися на тому, що передача освітніх закладів найбільш імовірно відбудеться не раніше закінчення навчального року, але процес потрібно починати вже сьогодні.

Розглянуто на нараді й питання надання соціальних послуг населенню. Зокрема, в частині послуг, що надаються сьогодні Територіальним центром соціального обслуговування громадян Житомирського району, найприйнятнішим був би такий варіант, як у випадку із Станишівською ОТГ - сільська рада уклала з центром угоду на обслуговування громадян, що проживають на її території, на що перераховує відповідну субвенцію і, тим самим, позбулася потреби введення в штат додаткових працівників.

У звичному режимі працює з жителями нових громад управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Однак поки що без відповіді залишається питання організації соціального обслуговування громадян, що проживають у населених пунктах , які до створення Оліївської та Глибочицької ОТГ входили до Коростишівського та Черняхівського районів.

Як резюмував С.Микитюк, усі субвенції мають бути закладені у бюджетах на 2018 рік, тому дав доручення начальникам відповідних управлінь, відділів та служб району оперативно надати сільським головам всю необхідну для складання фінансових планів інформацію.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...