» » Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися


Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися

11-11-2017, 10:13
Переглядів 743
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
3 листопада 2017 року відбулося засідання чотирнадцятої сесії сьомого скликання Житомирської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Крутій.
У роботі пленарного засідання чергової сесії взяли участь голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови Житомирської райради Олег Білецький, депутат Житомирської обласної ради Раїса Гула, 31 депутат районної ради, прокурор Житомирської місцевої прокуратури Андрій Грабович, начальник Житомирського районного відділу поліції Сергій Крошко, представники районних відділів та служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники підприємств, установ та організацій, селищний і сільські голови, представники Тетерівської та Станишівської об'єднаних територіальних громад, керівники навчальних закладів району, представники громадськості, виконавчого апарату районної ради, редакції газети "Сільське життя".


На початку сесії голова районної ради С.Крутій традиційно привітав іменинників та нагородив почесних людей державними та іншими відзнаками.

Зокрема, відповідно до Указу Президента України, за особистий внесок у зміцнення обороноздатності української держави, мужність, самовідданість та високий професіоналізм,виявлений під час бойових дій та при виконанні службових обов'язків житель села Дениші старший солдат запасу Андрій Афанас'єв нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. А також, Грамотою районної ради відзначено провідного спеціаліста загального відділу апарату Житомирської райдержадміністрації Володимира Загоровського.

Вітання з Днем народження приймали депутат Житомирської районної ради Валентина Томілкіна та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА Тетяна Усевич.

Відповідно до регламенту, на початку засідання створено лічильну комісію, до якої мали б увійти три депутати різних фракцій: голова лічильної комісії - Лариса Нечипорук, Ярослав Рєбдєв та Сергій Котвицький. Проте останній відмовився брати участь, а тому його кандидатуру замінено на депутата Геннадія Журавля.

Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, депутат Сергій Котвицький вніс пропозиції щодо зняття з обговорення на сесії питань "Про затвердження експертної оцінки та продаж об'єкту нерухомого майна ( частину приміщення, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 12)" та "Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 04.08.2017р.” №415 "Про надання згоди комунальному підприємству "Центральна районна аптека №118" Житомирської районної ради на продаж нерухомого майна"", а також внесення рішення до рішення 11 сесії Житомирської районної ради 7 скликання "Про надання дозволу на продаж нерухомого майна", мотивуючи це тим, що вищезазначені питання не були розглянуті на засіданнях постійних комісій, що суперечить законодавству. В ході обговорення виступаючі депутати закликали колег не підтримувати дане рішення через значне заниження вартості приміщення. Однак більшість депутатів не підтримали таку пропозицію. Та С.Котвицький наполегливо стояв на своєму, наводячи аргументи та доводи на доцільність внесення змін. Тричі була поставлена на голосування дана пропозиція, та жодного разу не була підтримана присутніми. Ясність у ситуацію вніс Олег Білецький, заступник голови райради, запропонувавши свої зміни до порядку денного, за що і віддали більшість своїх голосів народні обранці.

На порядок денний виносилося 50 питань, депутати отримали проекти їх рішень, які, відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради.

Засідання проходило досить напружено. Важливі питання, що виносились на розгляд, стосувалися майна, районного бюджету, Програми економіко-соціального розвитку району, освіти, земельні питання та інші.

Першу інформацію, яку заслухали присутні, була від керівника Житомирської місцевої прокуратури Андрія Грабовича про результати діяльності на території Житомирського району.

Позитивні рішення прийняті депутатами про погодження переукладення контрактів з директорами Іванівської, Кам'янської та Черемошнянської шкіл, з чим і привітали керівників цих закладів: Наталію Палій, Олену Рябчук, Таїсію Колос.

На засіданні багато уваги приділялося питанням, що стосуються комунального підприємства "Центральна районна аптека №118". Так, депутатський склад затвердив рішення про призначення директора КП Наталію Стретович строком на 5 років. Інші ж питання, зокрема, що стосувалися нерухомого майна цього підприємства, викликали бурхливе обговорення та спричинили конфлікт між деякими присутніми у залі.

Доволі довго розглядалися бюджетні питання, депутати активно їх обговорювали, вносили свої пропозиції та корективи.

Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Любов Оленська поінформувала про співфінансування проекту на 2018 рік ("Незавершене будівництво дитячого садка в с.Кодня Житомирського району - реконструкція під школу", "Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та перекриття, заміна покрівлі, вікон та зовнішніх дверей) Новогуйвинської гімназії в селищі Новогуйвинське, "Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів та покрівлі, ремонт покрівлі, заміна вікон та зовнішніх дверей) КУ "Центральна районна лікарня"). Після завершення жвавого обговорення, народні обранці затвердили проекти рішень.

Досить емоційними та активними у своїх висловлюваннях були депутати Сергій Котвицький, Василь Стах, Тетяна Парфентієва, Володимир Оржехівський.
Для зняття напруги голова районної ради С.Крутій навіть оголосив перерву, після чого пленарне засідання відновило свою роботу. Дискусію викликало питання про відчуження майна через систему електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі, доповідачем якого був головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Сергій Уницький, у ході обговорення якого частина депутатів від фракцій Радикальної партії Олега Ляшка та БПП "Солідарність" залишили сесійну залу.

Та робота на цьому не зупинилася. Не залишили без уваги депутати і питання медичної галузі. Головний лікар Центральної районної лікарні Тарас Собко виступив з двома питаннями: про погодження на створення відділення і внесення змін до структури комунальної установи "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради та внесення змін до Статуту КУ ЦРЛ.

Чимало питань на порядку денному було присвячено затвердженню різноманітних програм або ж внесенню до вже існуючих певних змін: Про затвердження Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Житомирському районі на 2018 рік, Про затвердження Програми розвитку архівної справи та утримання комунальної установи "Трудовий архів" Житомирської районної ради на 2018-2020 роки, Про районну Програму по забезпеченню здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою, на 2018-2020 р.р., Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки, про внесення змін до районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки, Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2017-2018 роки, Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016-2020 роки, Про внесення змін до Програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Житомирського району на 2016-2017рр. "Доступне казначейство", Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, Про внесення змін до Програм, прийнятих Житомирською районною радою.

Зміни також були внесені і до районного бюджету на 2017 рік, за що більшість депутатів віддала свої голоси.

У сесійній залі були представники Громадської організації "Житомирська обласна община вірмен "ЕРЕБУНІ", яка напередодні звернулася до Житомирської районної ради з клопотанням розглянути та обговорити на черговому пленарному засіданні сесії питання щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу. Депутати одноголосно затвердили проект рішення, який передбачав звернення голови Житомирської районної ради Сергія Крутія до Президента України та Верховної Ради України про вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу.

Усі питання були розглянуті, до кожного прийнято відповідне рішення. Та не усі отримали схвалення. Питання про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Лук'янчуку для ведення фермерського господарства на території Сінгурівської сільської ради за межами населеного пункту було відхилено та відправлено на доопрацювання проект рішення.

На завершення присутні оплесками привітали з перемогою на виборах до Оліівської об'єднаної територіальної громади Михайла Скока та до Глибочицької об'єднаної територіальної громади Сергія Сокальського.

Світлана Яременко


Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
Пристрасті на сесії Житомирської райради розгорілися
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...