» » Щодо скандалу у Житомирській районній раді


Щодо скандалу у Житомирській районній раді

11-11-2017, 10:04
Переглядів 595
Щодо скандалу  у Житомирській районній раді
На пленарному засіданні сесії Житомирської районної ради 3 листопада відбувся скандал, який поставив депутатів по "різні сторони барикад".

Конфлікт виник через розгляд питання про затвердження експертної оцінки та продаж об'єкта нерухомого майна (частини приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 12). Частина депутатів намагалася зняти з розгляду дане питання через, як вони вважають, занижену вартість приміщення. "Масла у вогонь" підливав той факт, що частина комунальної аптеки, що розміщується в Житомирі по вулиці Вокзальній навпроти залізничного вокзалу, продається дружині голови райдержадміністрації, що сприймається ними як факт корупції.

Попри наведені аргументи 21 депутат райради підтримали рішення про продаж приміщення.

Після цього скандал вийшов за межі засідань Житомирської районної ради і почав "гуляти" в інформаційному просторі області та України. Найбільше висловлюють свою думку з цього приводу супротивники прийнятого радою більшістю голосів рішення - депутати Р.Мусійчук, М.Приставський, С.Котвицький (на фото) та ін.

-Як так? Щоб продати приміщення дружині голови саме за експертною оцінкою у 155 тисяч, а не за мільйон. Як на мене, їх важко назвати тими, хто думає про наповнення районного бюджету. Після такого голосування, де "ЗА" - проголосувало 21 депутат, особисто я звернувся під час сесії з промовою та вирішив залишити засідання. Зі мною разом пішли ще 7 депутатів, - пояснює в інтернеті депутат Р.Мусійчук.

За його словами, була викликана поліція, яка вилучила матеріали та проект рішення. Крім того, готується позов до суду щодо скасування цього рішення.
Як повідомила речниця ГУНП України у Житомирській області Алла Ващенко 6 листопада, поліцією розпочато кримінальне провадження за статтею 358 (підроблення документів) Кримінального кодексу України. Кримінальне провадження розпочато за повідомленням депутатів і на даний час мова йде про перевірку експертної оцінки приміщення.

Ось така інформація останнім часом розміщується на інтернет-сайтах та у Фейсбуці. Проте у журналістиці є "золоте правило" - у будь-якому конфлікті потрібно висвітлювати позицію усіх конфліктуючих сторін. Тому у наступному номері газети "Сільське життя" буде розміщено інтерв'ю з головою Житомирської РДА Сергієм Микитюком, який доведе до наших читачів своє бачення протистояння у районній раді.

Будьте з нами, передплачуйте "Сільське життя".

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...