» » Очисні споруди підуть з молотка


Очисні споруди підуть з молотка

11-11-2017, 08:54
Переглядів 496
Очисні споруди підуть з молотка
Земельну ділянку площею 24,6 га, яка розташована на території Станишівської сільської ради, хочуть виставити на аукціон зі стартовою ціною 35 млн. грн.
Проект рішення сесії про затвердження експертної грошової оцінки землі та проведення земельних торгів у формі аукціону опублікований на сайті Житомирської міської ради.


Земельні торги у формі аукціону збираються призначити на IV квартал 2017 - І квартал 2018 р.р.

Міська рада також збирається доручити меру Сергію Сухомлину бути присутнім на земельних торгах та укладати від імені організатора земельних торгів договір купівлі - продажу земельної ділянки.

Нагадаємо, рішення виставити на аукціон земельну ділянку площею 24,6 га було прийняте на сесії міської ради 28 вересня.

Як відомо, на позачерговій сесії міської ради 29 серпня цього року депутати проголосували за передачу 24,6 га землі на території Станишівської сільської ради, які раніше належали КП "Житомирбудзамовник", комунальному підприємству "Центр інвестицій". Також депутати підтримали пропозицію змінити цільове призначення цієї ділянки на 11.02 - "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості". Мер Сергій Сухомлин пояснив, що на цій земельній ділянці знаходяться недобудовані очисні споруди, які немає сенсу відновлювати, а землю краще продати з аукціону і виручити мінімум 40 млн грн.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...