Попри тиск та спротив влади, кандидати від "Батьківщини" стали депутатами ОТГ » Сільське життя


» » Попри тиск та спротив влади, кандидати від "Батьківщини" стали депутатами ОТГ


Попри тиск та спротив влади, кандидати від "Батьківщини" стали депутатами ОТГ

10-11-2017, 13:43
Переглядів 234
Попри тиск та спротив влади,  кандидати від "Батьківщини"  стали депутатами ОТГ
Вибори до об'єднаних територіальних громад у Житомирському районі пройшли 29 жовтня 2017 року. Жителі району обирали голів та депутатів новостворених Глибочицької та Оліївської об'єднаних територіальних громад. За результатами, оголошеними Центральною виборчою комісією, депутатами стали в тому числі і 4 представники "Батьківщини".

В останній день вересня, 30-го числа, конференція районної партійної оргаізації ВО "Батьківщина" обрала нового керівника - Віталія Сороку. Символічно, що того ж дня партія висунула своїх кандидатів у депутати Оліївської та Глибочицької ОТГ.

Попри шалений тиск та опір з боку влади, про який заявляла і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, і голова обласної партійної організації Анжеліка Лабунська, представники політичної сили все-таки отримали представницькі мандати у громадах району.

Проплачені псевдорейтинги, поїздки керівництва області у райони, де мали пройти вибори, - це все не допомогло представникам провладної політичної сили на 100% узурпувати владу загалом у країні і, зокрема, на селі.

"Батьківщина" перемогла в 13 областях України, а Блок Петра Порошенка - лише в 6. І це попри фальсифікації, попри використання адміністративного ресурсу, підкуп, який проводило по всій країні оточення президента. Такий результат став можливим завдяки виборцям, які проголосували чесно та свідомо.
Якщо в таких умовах, коли партію "Батьківщина" практично намагались ліквідувати, ми взяли 29%, це означає, що управу на кланову систему знайти можна. Перемогти їх мирним шляхом також можна. Результати виборів дають надію на те, що відбудеться реальне перезавантаження влади, що буде докорінно змінений курс розвитку України - з її ліквідації на розквіт", - підсумувала результати виборів до ОТГ Юлія Тимошенко.

Прес-служба Житомирської районної організації ВО “Батьківщина”
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...