Лісівники невдоволені новим законом » Сільське життя


» » Лісівники невдоволені новим законом


Лісівники невдоволені новим законом

6-11-2017, 13:27
Переглядів 198
Лісівники невдоволені новим законом
У Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено виробничу нараду з головними лісничими державних лісогосподарських підприємств.

З 18 грудня цього року вступає в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля". До того часу Кабінет Міністрів України повинен прийняти відповідні нормативно-правові акти, забезпечити приведення нормативно-правових актів Уряду, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

"Новації прийнятого закону торкнуться кожного лісгоспу, - зазначив перший заступник начальника управління Роман Ільїн, - адже ним запроваджується процедура обговорення із громадськістю майбутньої планової діяльності підприємства."

Які новації у веденні господарства чекають лісівників після введення в дію закону, як на практиці пройти цю складну процедуру оцінки впливу - такі питання обговорили учасники заходу.

Як останнім часом повелося, у лісівників є багато питань до розробників законопроекту. Адже нові правила суттєво вплинуть на стан соснових насаджень, який сьогодні вже є майже критичним через прогресуючий процес всихання. Та й загалом забюрократизована нині процедура отримання різноманітних дозволів на проведення в лісах санітарних заходів, яких потрібно вживати негайно, після введення в дію закону ще ускладниться.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...