Для чого вчителі приїздили до Вересів » Сільське життя


» » Для чого вчителі приїздили до Вересів


Для чого вчителі приїздили до Вересів

28-10-2017, 00:51
Переглядів 212
Для чого вчителі приїздили до Вересів
26 жовтня на базі Вересівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури.

Семінар розпочався презентацією навчального закладу. Директор Халімончук Н.М. привідкрила сторінки історії школи, розповіла про її становлення та сьогодення, зупинилася на досягненнях педагогічного та учнівського колективів.

Тема семінару «Формування ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури» реалізувалася у всіх заходах, що відбувалися впродовж семінару: виховному заході (літературно-музична композиція «Житомирщина – край благословенний»), виступах учасників семінару, майстер-класі.

Методист районного методичного кабінету Сатановська В.А. надала практичні рекомендації щодо планування сучасного уроку української мови та літератури з позицій компетентнісного підходу, вчителі Сердюк В.В. (Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Прогожук І.П. (Гадзинська ЗОШ І-ІІ ст.) окреслили різноманітні шляхи формування ключових компетентностей учнів на уроках української словесності.

Майстер-клас моделювання фрагментів сучасного уроку показала вчитель Вересівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пантелеймончук В.М., поділившись з колегами власними методичними та практичними напрацюваннями.

Методист Сатановська В.А. зупинилася на питаннях проведення І та ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови й літератури, а також проаналізувала результативність участі школярів загальноосвітніх навчальних закладів району у ЗНО-2017.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...