» » Сергій Микитюк проінспектував комунальників Новогуйвинського


Сергій Микитюк проінспектував комунальників Новогуйвинського

25-10-2017, 12:22
Переглядів 381
Сергій Микитюк проінспектував комунальників Новогуйвинського
19 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Феліксом Янєвим здійснили робочу інспекцію Новогуйвинської селищної ради на предмет готовності до початку опалювального сезону.

Серед іншого було перевірено стан робіт з прокладання нової теплотраси від вул. Лісова, 6 до будинку №4 по вулиці Миру в смт Новогуйвинське. Також було здійснено пооб’єктний огляд 11 будинків селища в місцях встановлення теплових лічильників. Також голова РДА ознайомився із станом справ у місцевому дитячому садочку, будівля якого потребує заміни вікон та заміни каналізаційної мережі.

За результатами ознайомлення зі станом справ у комунальному господарстві смт Новогуйвинське було прийнято рішення подати теплоносій у житлові будинки за заклади соціальної сфери 21 жовтня.

В смт Озерне було перевірено встановлення зовнішніх малих архітектурних форм для розміщення теплових лічильників. Роботи тут виконує підрядна організація «Теплогазсервіс». Було оглянуто й місцеву котельню, де планується повний капітальний ремонт даху. Подача теплоносія у селищі була запланована на 22 жовтня.

Наразі всі об’єкти житлово-комунального господарства селищної ради підключені до централізованого теплопостачання. Поривів труб не виявлено.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...