» » Сергій Микитюк провів жовтневе засідання колегії Житомирської РДА


Сергій Микитюк провів жовтневе засідання колегії Житомирської РДА

19-10-2017, 13:52
Переглядів 656
Сергій Микитюк провів жовтневе засідання колегії Житомирської РДА
19 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії РДА. Участь у засіданні взяли члени колегії, представники Управління Держпраці у Житомирській області, Житомирського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Житомирській області, Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату, керівники структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району, заступник голови Громадської ради при РДА.

На порядок денний засідання дорадчого органу виносилося три питання.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Гречко.

З питання про стан організації роботи щодо легалізації трудових відносин та легалізації заробітної плати виступила начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк.

Провідний інспектор загального відділу апарату РДА Володимир Загоровський доповів з питання про призов на строкову військову службу, організацію оповіщення, контроль за прибуттям на медичну комісію призовників. Співдоповідачем був заступник військового комісара ОМВК В’ячеслав Томашевський.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...