» » У Житомирі Порошенко мирних ініціатив не озвучив


У Житомирі Порошенко мирних ініціатив не озвучив

15-10-2017, 08:13
Переглядів 788
У Житомирі Порошенко мирних ініціатив не озвучив
14 жовтня під Житомиром на військовому аеродромі Озерне Порошенко з пафосом ще раз продемонстрував, куди йдуть наші кошти, що мали б підіймати економіку, сільське господарство, соціально захищати зубожіле населення.

А вони направляються на війну на Донбасі, казково збагачуючи олігарха №1, депутатів, урядовців та генералів, через що вони й не зацікавлені у встановленні громадянського миру у нашій державі.

То ж Порошенко в Озерному, не озвучив мирні ініціативи для завершення протистояння на Сході, чого давно очікує наш народ, а відправив у горнило війни ще понад 200 одиниць бойової техніки та особовий склад – на радість своїм господарям американцям, які чужими руками з кров’ю та смертями інших народів завжди вирішують свої геополітичні інтереси.

Хто слідкує за повним провалом внутрішньої та зовнішньої політики режиму Порошенка, який сам називає його хунтою, той розуміє, що акція під Житомиром – це черговий піар-хід, щоб відвернути увагу більшості людей від їхніх злиднів - до військового конфліку на Донбасі, а також чергова спроба хоча б трішки підняти «плінтусовий» рейтинг політиканів при владі та генералів-казнокрадів.

Цьому підтвердженням є те, що «гаранта» в Житомирі супроводжували «кривавий пастор», якого також ненавидить наш народ, і міністр оборони Полторак, який мав би піти у відставку після чергового скандалу з розкраданням бюджетних коштів, направлениих на оборону – цього разу його заступником Павловським на 150 мільйонів гривень (це лише відомий факт).

Терся біля «гаранта» на аеродромі й начальник генштабу Збройних Сил України генерал Муженко, у якого підозріло часто почали вибухати військові склади після скандалів з постачанням зброї Україною у гарячі точки планети. Останні збитки від цього, як відомо, оцінюються у 800 млн. долларів – від вибухів у Калинівці. Але з нього, як з «гуся вода», бо ж Петрусь цінує людей не за професіоналізм та чесність, а за особисту відданість на вміння з усього роботи гешефт йому на користь.

То ж висновок від поїздки до Житомира Порошенка простий – війна в Донбасі продовжуватиметься до тих пір, поки це вигідно американцям, на її проведення будуть виділятися сотні мільярдів гривень народних коштів з бюджету. Мерзотники при владі будуть їх розкрадати і виводити в оффшори та купувати собі вілли на узбережжях теплих закордонних морів. А ми й надалі будемо зубожіти, матюкатися, спостерігаючи за цим, тікати в рабство світ за очі та тримати дулі в кишенях. Менталітет у нас такий. Історично це вже неодноразово доведено. А хунта все це добре знає і тому почуває себе досить впевнено – збагачуючись та довівши Україну до края прірви…

ДО РЕЧІ

Правда про війну на Донбасі від народу приховується


Провідні українські онлайн-видання не мають власної інформації на тему АТО, майже 70% новин на цю тему вони беруть від офіційних установ.
Про це йдеться у дослідженні Інституту масової інформації.


За даними інституту, приблизно 7-9% новин на українських інтернет-ЗМІ стосуються АТО.

"Виявилося, що жодне з 11 популярних всеукраїнських інтернет-ЗМІ, що підлягали аналізу, не публікувало власних новин на тему АТО - тобто новин, інформація для яких була би зібрана і опрацьована співробітниками редакції, в ідеалі - передана безпосередньо з місця подій", - зазначають у дослідженні.

Моніторинг показав, що основним джерелом інформації для таких новин є державні структури - 68% новин про АТО. При чому більшість новин, де джерелом є державна структура, написані з інформації, яку надає прес-центр штабу АТО. А звідти поширюється лише спеціально відібрана інформація, що грунтується на пропагандистських штампах та ярликах, підготовлених пропагандистами нинішнього українського режиму.

На другому місця після офіційних джерел медіа використовують прес-релізи від міжнародних структур - 12%. Це, наприклад, звіти Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

У 7% випадків джерелами новин були ресурси "Інформаційний спротив" та "InformNapalm".

По 4% новин бралися з посиланнями на колег з інших медіа (в основному, на сюжети національних телеканалів) та російські ЗМІ чи медіа непідконтрольних Україні частин Донбасу.

Ще 5% новин про зону АТО були написані на основі заяв депутатів всіх рівнів, голови РНБО Олександра Турчинова чи місцевих чиновників. Фактично, це теж офіційна інформація.

Моніторинг провели з 23 по 30 липня 2017 року. Для цього дослідили усі новини про АТО, що вийшли у стрічці новин протягом тижня на 11 онлайн-ЗМІ: "Українська правда", "Ліга.net", "УНІАН", "Укрінформ", "Корреспондент.net", "112 Україна", "LB.ua", "Страна.ua", "Обозреватель", "Цензор.net" і "Вести". Загалом дослідження охопило 548 новин.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...